• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: gerz Категория: Герцаївський район
Дата публикации Просмотров: 7208
Печать

Привітання

IMG 5533_1  Для мене, як і для тисяч моїх краян, Герцаївський район – це неповторний самобутній край славетної історії, цікавих національно-культурних традицій, працьовитих та гостинних мешканців, мальовничих природних ландшафтів. Нашій благословенній землі судилося пережити багато потрясінь, однак вдалося зберегти свою неординарність та власну гідність. Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що Герцаївщина є справжньою окрасою Буковини, яка вирізняється своєю національно-культурної самобутністю та неповторністю і ця веб-сторінка є справжнім доказом вищевказаного.

  На сторінках сайту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» ви зможете побачити та оцінити сильні сторони і унікальну привабливість Герцаївщини, хоч наш район найменший за площею і населенням в області.
  Герцаївський район, який доречі є ровесником Незалежності України, як і наша молода держава, сьогодні робить впевнені кроки у своєму становленні і розбудові. Знаємо, що наш Герцаївський край стане самодостатнім прикордонним Європейським районом з сучасною інфраструктурою, соціально орієнтованим, інтелектуальним і рекреаційним регіоном з високим рівнем споживання і послуг.
   Ми пишаємось нашим краєм і віримо що зібраний матеріал допоможе Вам краще ознайомитись з багатою культурою та історією нашого району.

 

Голова Герцаївської райдержадміністрації                            В.Кришмару

 

Дорогі земляки!


   1299166285 pict01901Самобутня та неповторна Герцаївщинa вітає Вас на сторінці сайту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області».
    Знання своєї країни, народу, історії, культури, традиції рідного краю необхідно кожному інтелігенту, патріоту.
   Ми дякуємо тим, кому належить ідея створення цього грандіозного проекту. Робота над її втіленням була нелегкої, але настільки цікавою і захоплюючою, що згуртувало всі учнівські колективи навколо спільної мети: зробити проект свого села як найкраще.
   Впевнена, що матеріали проекту знайдуть своє місце у реалізації краєзнавчого підходу до здійснення навчально-виховного процесу, особливо в нашому багатоколорітному національному районі.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту          М.Візітів

 

 

 

 
Copyright 2012. All Rights Reserved.