Автор: gerzdiak Категория: Дяківці
Дата публикации Просмотров: 1397
Печать

 

     Над розділом працювали: керівник - Іовіца М.І. Дослідницькою роботою займалися Ілаш Габрієла та Бирзу Стеліян, учні 9-го класу. qwqqwqqwq

qqq

 

  1.Павел Василь Костянтинович - народився у 1934 році у с. Дяківці, Герцаївського району. У цей час , професор університету, керівник кафедри румунської мови Педагогічного Університету «Іон Крянге» м. Кишинів . Живе у м. Кишинів.

   

www2. Сейчук В’ячеслав Миколайович – народився у с. Дяківці, Герцаївського району, декан Кишинівського Політехнічного Університету. Живе у м. Кишинів.

 

eee3.Фагурел Миколай Петрович - народився у с. Дяківці, Герцаївського району, помер. Був професором Кишинівського Медичного університету.

 

4.Бахнерел Іван Миколайович . - народився у 1953 році у с. Дяківці, Герцаївського району де і здобув початкову освіту. Вчений Республіки Молдавії, який перший оцінював рівень медичної іррадіації, яка виникла внаслідок штучних джерел. Доктор медицини. В цей час займає посаду заступника директора Національного Науково Практичного Центра Гігієни і Епідеміології . Живе та працює у м. Кишинів.

 

rrr5. Флоря Юліян - народився у с. Дяківці, Герцаївського району режисер та телеведучий Кишинівського та Бухаресткого телебачення. Живе у Молдавії та Румунії.

Copyright 2012. All Rights Reserved.