Автор: gerzgod Категория: Годинівка
Дата публикации Просмотров: 869
Печать

Видатні особистості

Над розділом "Видатні особистості" працювали:

o 020

Жалба Станіслав Мугурелович, Давід Христина Андріанівна, Цопа Северина Сергіївна, Аєфтінкі Валентина Марінелівна, Одобеску Олена Андріївна.

Керівник: Цопа Марія Георгіївна - вчитель української мови

 

 

 

 

 

 

К.В

 

 

 

 

 

 

 

 

 Однією з видатною особистістю села по праву може називатися Гочу Костянтин Вікторович, колишній директор Годинівської ЗОШ, який сприяв відкриттю середньої школи в селі, а у виховному процесі закладу важливу увагу приділяв вихованню дітей на базі християнської етики і моралі. У 2009 році склав Програму виховної роботи на засадах християнської моралі в ЗОШ І-ІІІ ступенів, що була схвалена Вченою Радою обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 25.06.09 р. Також він є автором проекту «Дати дітям та молоді шанс на здоров’я та життя, а державі на майбутнє» . Усю свою сучасну діяльність Гочу К.В. сприяє на вихованні молодого покоління на засадах християнської моралі. За свою творчу діяльність став Лауреатом премії імені Е. Поповича.

LILIa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ботлунг Лілія Іванівна, директор Годинівського НВК, вчитель-методист, Лауреат премії імені Е. Поповича. Творча особистість, яка у своїй праці завжди використовує інноваційні технології, співпрацює з творчою особистістю. Закінчила аспірантуру при Бухарестському університеті (філологічний факультет, спеціальність зарубіжна література), захистила дисертацію і отримала ступінь «доктор філологічних наук». Автор українсько-румунський словника, виданий у 2009 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.