Автор: gerzkul Категория: Куликівка
Дата публикации Просмотров: 1345
Печать

Культура

 

     Перший сільський клуб був розташований у 1950 році в приміщенні чотирьохрічної школи. У 1953р. був збудований маленький клуб у центрі села на 50 місць. Пізніше, у 1968 розпочалось будівництво нового клубу в центрі села на 220 місць з бібліотекою та всіма потрібними приміщеннями за вірменським проектом. Восени, 1973 відбулося відкриття нового сільського клубу, який нараховував 300 місць. Для бібліотеки була виділена в цьому приміщенні одна невелика кімната. До кінця вересня 1981 року, приміщення бібліотеки було реконструйовано, був зроблений капітальний ремонт, купилися меблі і технічна апаратура.
Бібліотека стала для односельчан важливою точкою опори, де вони могли дізнатися багато нового цікавого. У фонді бібліотеки нараховується 9000 екземплярів книг, і обслуговує вона 600 читачів, з яких 120 дітей. На даний час бібліотека працює в рамках конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету».
    При бібліотеці функціонують: літературний театр «Книга на сцені»; клуб релігійної тематики «Стежина».
      В бібліотеці проводиться різноманітні масові заходи: літературні вечори, уроки пам’яті, доброти, духовності, виставки, історичні екскурсії, години народознавства та інтернет-уроки.

 

 

Рисунок8

 

 

 

Райляну Юлія Миколаївна

вчителька румунської мови та літератури

Керівник творчої групи "Культура"

 

 

 

 

 

 

Рисунок9

 

Учні Куликівськог НВК, які працювали над розділом 

"КУльтура"

Казановська Юстина

Олару Даря

Морарь Лідія

Стойка Аліса

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.