• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: gerzluk Категория: Луковиця
Дата публикации Просмотров: 2271
Печать

          Привітання    

           Изображение 006            pa 006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Директор школи: Цопа П.М.                                Голова сільської ради: Ботлунг В.В.

                                                  

                                              Шановні краяни та гості!
     Мабуть, кожна людина любить землю, де вона народилася, де проходить її безтурботне дитинство, юність, навчання, де проживають її батьки і друзі. Мешканці села Луковиця пишаються славним історичним минулим, героїчними подіями та знаменитими людьми, які творили минуле і сучасне села.
      На території села знаходиться навчально-виховний комплекс (ЗОШ І-ІІ ступенів та дошкільний заклад), дві церкви та стара дерев’яна дзвіниця, будинок культури, бібліотека, ФАП, стадіон, 2 торгівельні точки.
     У 2005 році в селі були проведені телефонні лінії, а у 2007 році – газифіковано, що значно покращило життя селян. У 2010 році були відремонтовані всі комунальні дороги, а у 2011 – центральні дороги.
     Сподіваюсь наша громада протягом наступних років матиме багато нагод переконатися у великих і маленьких успіхах її спільної діяльності з сільським головою.
      Луковецький навчально-виховний комплекс є навчальним закладом з румунською мовою навчання, в якому нині виховуються і навчаються 85 дітей, з яких 18 дітей у дитячому закладі та 67 у школі. Життєдіяльність закладу забезпечують 32 працівники, у тому числі 17 вчителів, 2 вихователів та 13 осіб обслуговуючого персоналу.
     Виховна робота Луковецького НВК спрямована на створення «Школи національно-патріотичного виховання». Педагогічний колектив створює в школі умови для інтелектуального, морального, фізичного та естетичного виховання.
     За створення веб–проекту «Історико–краєзнавчий портрет села Луковиця», за активну творчу, науково-пошукову роботу, а також за залучення учнів до вивчення історії рідного краю, дирекція школи висловлює подяку керівнику проекту – Бурлі Крістіні Костянтинівні та всій творчій групі. В результаті пошукової роботи, дослідженні нашого села,  багато хто відкрив для себе невідомі раніше сторінки, а особливу зацікавленість проявили учні на протязі всього періоду дослідження, які в захоплені від результатів своїх праць - на цьому не зупиняться.
     Куди б тебе доля не закинула, на яку б далеку відстань від рідних мальовничих куточків, від чарівних пісень і музики, від талановитого народу - пам’ятай рідну землю, повертайся у рідне село, бо воно найдорожче для тебе.
     Гостинно запрошуємо всіх відвідати наше село, яке особливо гарне навесні, коли цвітуть сади, і влітку, коли будинки потопають у зелені і квітах.
                                                       PB271447

"Рідний край - це цілющі джерела,

    до яких пробивається гострий корінець

людської свідомості до життя,

 до знань, до світла."

Copyright 2012. All Rights Reserved.