Автор: gerzmol Категория: Молниця
Дата публикации Просмотров: 861
Печать

Спортивне життя

Над сторінкою працювали:

 

mol sport1Керівник :

Кіріяк В.В. вчитель фізичного виховання

 

 

 

 

 

 

 

mol sport2
Творча група :

Алекса Василь Валентинович -8 кл.

Аміхалакіоає Наталія Георгіївна – 8 кл.

Кілару Василь Васильович – 8 кл.

Медведь Данієла Іванівна– 8 кл.

Воколюк Богдан Михайлович – 8 кл.

 

 

 

 

 

  

 

       Вже дуже багато років, як збірна волейболу села тренерами якої були   Петров І.Ф.та Чукля Д.М., є багаторазовими чемпіонами району з волейболу. Волейболисти нашого села були чемпіонами області першої спартакіади агропрому України., а також займали і друге місце.

                 mol sport3    mol sport4

                                mol sport6       mol sport5

   В нашій школі склалися добрі традиції фізичного виховання. Збірна школи з волейболу у 80-х роках, учні 9-10 та учні 7-8, були чемпіонами області з волейболу. Честь села Молниця неодноразово захищали шкільні команди з волейболу, легкої атлетики, штовхання ядра та інші види спорту. Завдяки учителям Петрова І.Ф., Чукля Д.М., Андрюка В.А., Кіріяка В.В. Алукі Г.В., наші учні полюбили заняття з фізичного виховання, активно займаються спортом, ведуть здоровий спосіб життя. Cвоєрідний кабінет теоретичної спортивної підготовки розташувався біля входу у спортивний зал.Тут можна ознайомитись із матеріалами стендів «Кращі спортсмени школи», «Наші досягнення», «Графік роботи спортивних секцій», «Державні тести», «Навчальні й розрядні нормативи», на видному місці зберігаються кубки і нагороди за спортивні досягнення наших учнів, наполеглива праця яких приносить не абиякий успіх в спортивних досягненнях школи .

                                           mol sport7

   Школа гордиться своєю дивчячою командою з волейболу, яка завдяки наполегливої праці вчителя Кіріяк Василя Васильовича щорічно займає призові місця у районних та обласних змаганнях.

                                           mol sport8

   Спорт дає нам наснагу, енергію, додаткові сили та натхнення до навчання.

Copyright 2012. All Rights Reserved.