• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 1877
Печать

Привітання

ВакарашуВакарашу М.М.,
голова сільської ради.

Село Велика Буда – один з найгарніших куточків Герцаївщини. Тут живуть та працюють добрі, приємні та працьовиті люди.
У селі є сільська амбулаторія сімейної медицини, де працюють 13 фахівців. Інфраструктура села представлена магазинами промислових, продовольчих та господарських товарів, будівельних матеріалів приватної форми власності.
      Зареєстровано 23 приватні підприємця. Працюють 6 приватних магазинів змішаних товарів, 1 магазин будівельних матеріалів, 1 приватна лазня, 2 приватні пилорами,         1 міні-пекарня, 1 майстерня авто обслуговування.

Ми завжди ради вітати Вас на нашу землю.

 

ДумітрашДумітраш І.І., директор
Великобудського НВК

У Великобудському НВК працюють 31 найкращих вчителів та навчаються 312 прекрасних учнів. Я пишаюсь, що очолюю цей навчальний заклад.
 Соціально-психологічний клімат у нашому колективі складається в тісній взаємодії і під впливом безліч факторів: від успіхів і досягнень колективу, від організації праці і стилю керівництва до форм і методів матеріального і морального стимулювання, поліпшення праці і побуту працівників, рівня їхньої освіченості, вихованості, соціальної активності та ін. Одним з цих факторів стала робота над проектом. Передусім, це зміцнило співпрацю вчителів з учнями, а це є запорука успіху кожної школи. Робота над цим проектом народила у кожного з нас інтерес та цікавість до найдорожчого в нашому серці – до рідного краю. Ми, вчителі, знов та знов усвідомили, що маємо найкращих учнів – і це нам велика нагорода.


Дякую всім.

Copyright 2012. All Rights Reserved.