Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 967
Печать

Культура

Над проектом працювали:

  1. Факас Г.Г. – вчитель української мови
  2. Учні 9-Б класу: Ротару Михайло, Меринюк Яна, Чюботару Олена, Шодринге Лівія, Попа Дойна, Петро Діана, Арсеній Тетяна, Факас Лівія, Мурару Михайло

Факас9Б

 

      До складу Великобудської сільської ради входять три населені пункти: с. Велика Буда, с. Мала Буда та с. Круп'янськ.
Зима      На території ради функціонують 2 клубні заклади, будинок фольклору с. Мала Буда та дитячий фольклорний гурт «Датіна», 3 бібліотеки, діяльність яких забезпечують 6 фахівців.
       На сьогодні бібліотеками обслуговується 1538 читачів, що складає 60% населення. Перша сільська бібліотека була відкрита при церкві, загальним фондом – 500 книг. З приходом радянської влади, у 1947 році її перенесли в дім священика Тартакан, який емігрував до Румунії. Разом з бібліотекою тут відкрили будинок культури. Першим бібліотекарем була Єлизавета Азенграф. У 1974 році бібліотека перейшла до будівлі сільської ради, де вона знаходиться до цього часу. З 1983 року бібліотекарем працює Іфтінка Віра Петрівна. При клубних закладах діють 22 гуртки художньої самодіяльності, якими охоплено 208 осіб.

      Ми пишаємося нашими земляками, які стали відомими та талановитими людьми: Ставарат К.К., Аміхалакіояє Е.Г., Калмуцький Л.І., Калмуцька Е.І., Герман Г.Г., Зигря В.В.
    В селі Велика Буда працює відділення зв'язку, де працюють начальник відділення та 4 листоноші, які обслуговують 635 передплатників, що передплачують 940 видань.
На території сільської ради функціонують 3 Православні Церкви і 1 молитновий будинок п'ятидесятників.
      Громадяни с. Велика Буда 15 серпня святкують День села – Храм Церкви. В цей день люди з ранку ідуть до Церкви на літургію Святої Богородиці. А після обіду показують, що вони не тільки уміють добре працювати але і гарно святкувати. Усе село збирається на толоку, де грає музика, танцюють хороводи, співають пісні.

перший дзвоник

Свято першого

дзвоника

День вчителя

День вчителя

Свято осені

Свято осені

Подарунки від Миколая

Подарунки від Миколая

 Голубь мира

Голубь мира

 

img

Copyright 2012. All Rights Reserved.