Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 1804
Печать

Привітання

ВакарашуВакарашу М.М.,
голова сільської ради.

Село Велика Буда – один з найгарніших куточків Герцаївщини. Тут живуть та працюють добрі, приємні та працьовиті люди.
У селі є сільська амбулаторія сімейної медицини, де працюють 13 фахівців. Інфраструктура села представлена магазинами промислових, продовольчих та господарських товарів, будівельних матеріалів приватної форми власності.
      Зареєстровано 23 приватні підприємця. Працюють 6 приватних магазинів змішаних товарів, 1 магазин будівельних матеріалів, 1 приватна лазня, 2 приватні пилорами,         1 міні-пекарня, 1 майстерня авто обслуговування.

Ми завжди ради вітати Вас на нашу землю.

 

ДумітрашДумітраш І.І., директор
Великобудського НВК

У Великобудському НВК працюють 31 найкращих вчителів та навчаються 312 прекрасних учнів. Я пишаюсь, що очолюю цей навчальний заклад.
 Соціально-психологічний клімат у нашому колективі складається в тісній взаємодії і під впливом безліч факторів: від успіхів і досягнень колективу, від організації праці і стилю керівництва до форм і методів матеріального і морального стимулювання, поліпшення праці і побуту працівників, рівня їхньої освіченості, вихованості, соціальної активності та ін. Одним з цих факторів стала робота над проектом. Передусім, це зміцнило співпрацю вчителів з учнями, а це є запорука успіху кожної школи. Робота над цим проектом народила у кожного з нас інтерес та цікавість до найдорожчого в нашому серці – до рідного краю. Ми, вчителі, знов та знов усвідомили, що маємо найкращих учнів – і це нам велика нагорода.


Дякую всім.

 
Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 1051
Печать
 
Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 1195
Печать

Спорт

Над проектом працювали:

  1. Андріаш Г.Г - вчитель фізичної культури
  2. Учні 8-Б класу: Русу Дмитро, Морар Данієл, Скріпа Сергій, Біля Аріна, Крецу Вероніка

СпортOlar

 Матеріал підготувала:

Олар Маргарета,
учениця 10 класу

 

 

Бути здоровим – значить вести здоровий спосіб життя.

      Люди з гарним здоров'ям виглядають вродливими, вони енергійні та цілеспрямовані. Так можна сказати і про дітей нашого закладу, які займаються спортом. Учень, Дмитро Русу має високі досягнення у такому виді мистецтва як панкратіон. Це мистецтво розвитку поваги доRussu життя, до самого себе, супротивника на змаганнях та до всіх людей, протягом життя. Починаючи з 90-х років минулого сторіччя, в нашій країні панкратіон набуває значної популярності.

     Буковинці у змаганнях з панкратіону завжди мали призові місця. Наш Дмитро починаючи з 2008 ставав на п'єдесталі. На першому чемпіонаті України ІІІ місце, на міжнародному чемпіонаті у столиці Латвії, Ризі у 2009 р. здобув ІІ місце. Після цього йому було присвоєно звання кандидат у майстри спорту України з панкратіону. У 2010 р. в Омську(Росія) відбувся молодіжний чемпіонат світу. Перемогу на цих представницьких змаганнях виборювали спортсмени з 18 країн, Дмитро зайняв ІІІ місце. У тому ж році спортивних іграх України здобув І місце, в Угорщині І місце, у рукопашному бою теж здобув І місце. 2011 рік теж відзначився для нього блискучим. Нагороджен грамотами та дипломами. А цього року у травні на чемпіонаті області зайняв І місце серед спортсменів віком 1996-1995 з панкратіону (ММА). У липні цього року проходів чемпіонат з грепплінгу у Раменську(Росія), де він здобув ІІІ місце.
      Отже, ми пишаємося нашим учнем, зичимо йому міцного здоров'я, особистого щастя, наснаги та нових успіхів у спорті.

 

 Спорт – запорука здоров'я і життєвого успіху

        Майбутнє України тісно пов'язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою. Фізичне виховання – це важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
    Основною метою фізичної культури є формування в школярів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров'я, фізичного розвитку та фізичної підготовки, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.
   Спорт1Сучасні учні проводять багато часу за комп'ютером або біля телевізора, а не на спортмайданчиках, а тому у них розвивається гіподинамія (знижена рухова активність), яка спричиняє молодому організму чимало проблем.
       Щоб активно залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом, в школі проводиться значна робота щодо вдосконалення спортивно-матеріальної бази.

       Сучасним юнакам та дівчатам раджу бути більш активними в особистому житті, житті школи, громади села чи міста.
      Позитивна динаміка зміцнення спортивно-матеріальної бази навчальних закладів сприятиме залученню молоді до занять фізичною культурою і спортом у веденні здорового способу життя.

 
Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 822
Печать

Фотогалерея Великобудського НВК

СНІД

СНІД

Екскурсії

Екскурсії 

Храм

Храм

зустріч

Зустріч

Голубь мира

Голубь мира

 

 

 
Автор: gerzvbud Категория: Велика Буда
Дата публикации Просмотров: 1640
Печать

Над проектом працювали:

  1. Алекса Л.М. – вчитель історії
  2.  Учні 5-А класу: Оларю Валерія, Житарюк Ірина, Гафу Марія, Чобану Марін, Тімофті Ірина

5А

Alexa 

 

Твір "Моє село" підготувала: Cudric

Кудрік Андріана, 9-А клас

 

 

Моє село.

    Моє село – Велика Буда, воно невелике, але дуже красиве. В нашому селі люди дуже panorama1працьовиті, і завжди прийдуть на допомогу. В центрі села, серед багато хат видно невелику, за те дуже красиву і привітну церкву, до якої щонеділі люди зі села збираються молитися.

      Для когось село – це вулиця, де промайнуло дитинство, для когось - великийpanorama2 двір, для когось – це звичайна батьківська хата, а для мене моє село це все. Рідна земля – це моя мала Батьківщина, де я вперше почула мамину колискову, пізнала перші радощі і перші сльози, перші перемоги й поразки.
    Рідною для мене є та земля, де я народилася. Цю землю не вибирають, як не вибирають своїх батьків. Я не розумію людей, які кидають своє село, батьківщину і шукають щастя в чужих землях, знаючи, що рідна земля потребує їхньої любові, праці, відданості.

 

ЛЕГЕНДА СЕЛА ВЕЛИКА БУДА

 Говорять, що давно, давно, коли у наших місцевостях на пагорбах росли лише дерева та кущі, panorama3прийшли два брати Будяну.

Старший брат мав багато дітейОдружуючись його діти будували свої хати біля батька. Так-от, що село старшого брата росло на очах.

Приходячи у гості говорили: «Піду до старшого Будяну».

А молодший брат мав менше дітей, і коли приходили до нього в гості говорили: «Піду до Будяну молодшого».panorama

Так часом більшому селу дали назву Велика Буда, тому, що ця назва на честь першого
 господаря села
, який збудував першу хату, а місце де жив молодший брат назвали: Мала Буда.
 

 

 

 

 
Copyright 2012. All Rights Reserved.