Автор: glybchdub Категория: Червона Діброва
Дата публикации Просмотров: 543
Печать

                     Спортивне орієнтування в с.Червона Діброва

 

IMG 3076 1Село Червона Діброва – невелике населений пункт, в якому немає не те, що сільської Ради, а й навіть відділення зв’язку. Про якісь там спортивні організації годі й говорити. Тому єдиним центром спортивної роботи являється місцева школа. На базі школи працює туристичний гурток за програмою «Спортивне орієнтування» від Глибоцького Центру туризму. І хоча школа невелика (в ній навчається всього трохи більше 60 учнів), гурток «Спортивне орієнтування» має чимало досягнень.
За останні 10 років команда школи 10 разів виборювала 1 місце серед шкіл І-ІІ ст. на районних змаганнях з пішохідного туризму, 8 разів - 1 місце на туристсько-краєзнавчих зльотах гуртківців Глибоцького ЦТКСЕУМ (з них двічі серед усіх шкіл району). 163
З 2003 року команда школи - абсолютний переможець Чемпіонатів району зі спортивного орієнтування серед всіх шкіл району, з цього ж таки року (за рідким винятком), абсолютний переможець змагань «Буковинське віче».
З цього ж таки 2003 року учні школи постійно складають не менше половини збірної району, яка бере участь в обласній спартакіаді школярів, де команда району постійно виборюває ІІ місце, поступаючись лиш команді м. Чернівці, а в 2011році команда школи, в складі лише учнів 6-9 класів сенсаційно виграла дані змагання про що на сайті  www.buksport.cv.ua. в розділі «Спортивне орієнтування» (Звіт 67-ї Спартакіади області серед школярів зі спортивного орієнтування) написано:
«У загальнокомандному заліку трійка призерів виглядала так:
1    Глибоцький р-н          1    В. Баранюк
2    Чернівці                     2    Л. Кьоніг
3    Новоселицький р-н    3    М. Княгницький
P3300014 1Цікаво відзначити, що команда, яка отримала перше місце - це збірна восьмирічної  школи з села Червона Діброва, де навчається менше 100 учнів, але вони змогли вибороти перше загальнокомандне  місце на цих стартах.
Переможці  і призери змагань отримали дипломи і  кубки від  Чернівецького обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України»
Також на змаганнях «Підсніжник» більше половини районної команди становлять гуртківці школи, на яких команда району постійно виборює ІІ-е місце, а в 2007,  2009 і 2012 роках –  навіть І-е, що досить незвично і приємно, адже Чернівецькі орієнтувальними знані в Україні.
В 2008 році команда школи виборола І місце в Чемпіонаті України з Роге
Pic 0038йну (Рогейн – орієнтування за вибором на наддовгих дистанціях) серед навчальних закладів.
В 2009 році команда школи виборола ІІ місце на Обласному етапі військово-патріотичної гри «Джура», який проводив обласний центр туризму.
За останні 5 років роботи гуртка, його вихованці досягали таких результатів:
Баранюк Максим – Чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату України, переможець Молодіжного Чемпіонату України, переможець Кубку України, срібний призер Першості Європи (двічі), багаторазовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;
P3010084 1Лупуляк Микола – Чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату України, переможець Молодіжного Чемпіонату України, переможець Кубку України, багато
разовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;
 Репчук Олена – Чемпіон України, переможець Молодіжного Чемпіонату України, переможець Кубку України, багаторазовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;
Гушул Віктор  – переможець Першості Європи, багаторазовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;
Цимбалістий Всеволод – Переможець Зональних змагань відкритого Чемпіонату Міністерства науки і освіти України, переможець Першості України з велоорієнтування, переможець етапу Кубку України з Рогейну, багаторазовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;

P3010076 1Лупуляк Дмитро –   призер Всеукраїнського зльоту юних туристів, призер Першості України з Рогейну, переможець етапу Кубку України з Рогейну, багаторазовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;
Білоус Віталіна –  призер Першості України з велоорієнтування, призер Першості ЦР ФСТ «Україна», призер Першості України з Рогейну, багаторазовий призер та переможець районних та обласних змагань;
Гушул Юлія  – призер ЦР ФСТ «Україна», призерка Першості України з Рогейну, багаторазовий призер та переможець районних та обласних змагань;
IMG 4946 1Горло Роман - переможець Першості України з Рогейну, призер етапу Кубку України з Рогейну, багаторазовий призер та переможець районних та обласних змагань;
Репчук Владислав - переможець Першості України з Рогейну, призер етапу Кубку України з Рогейну, багаторазовий призер та переможець районних, обласних та Всеукраїнських змагань;
Неделько Анатолій – призер Першості України з Рогейну, переможець Першості ЦР ФСТ «Україна», обласних змагань;
Бейко Вадим – призер Першості України з Рогейну;
Шандро Богдан – призер Першості України з Рогейну;
Коногоров Олександр – призер Першості України з Рогейну;
Готра Тамара – призер Першості України з Рогейну;
Чепішко Сергій – призер ЦР ФСТ «Україна»;
Неделько Олексій - багаторазовий призер та переможець районних та обласних змагань;

Copyright 2012. All Rights Reserved.