Автор: glybdym Категория: Димка
Дата публикации Просмотров: 758
Печать

F1-1

F1  

F2

 

Мальовничі краєвиди села, невеликі лісочки і поля, джерельна річка Котовець майже впритул підступають до асфальтової стрічки дороги. А чи ви бачили колись нашу річку? Дивишся, як вона несе свої води, а думки ведуть тебе кудись далеко-далеко, у казкові країни, відомі з бабусиних казок і маминих пісень.

F3-1

 

F3-2 

 

Сучасні будинки села. Наше село з кожним роком стає все багатшим, піднімаються два – і триповерхові сучасні будинки.

F3-3

F3-4

 

 

 

 

  

F5

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Сільська рада. Одночасно із встановленням радянської влади на Буковині, у 1940 році, в нашому селі почала працювати Сільська рада. Але у 1962 році Димка переходить до Глибоцької селищної ради. З 25 грудня 1990 року були відновлені функції Димківської сільської радина чолі з Даном Я.Д., а на теперішній час головує – Сирбу Михайло Петрович

F6

 

 

 Будинок Культури. З давніх давен у нашому селі існував Будинок Культури, який завжди активно працював. Сучасний Будинок Культури був збудований у 1965 році. На даний час директором є Микитюк Мірча Петрович. Наш ансамбль народної пісні займає призові місця у різноманітних конкурсах. Йому присвоєно звання народного.

F7

F7-1

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вічно зелені ялини, що ростуть вздовж центральної дороги, є окрасою нашого села.

F8

 

Поштове відділення. З 1990 в нашому селі функціонує поштове відділення. Кожного дня у дощ та снігопад, у мороз та спеку листоноші відчиняють наші хвіртки і приносять нам газети, журнали, листи та пенсії. Протягом цих років завідує відділенням Іоняк Родіка Георгіївна.

F9

 

 

 

 

Сільська церква. В самому серці села, на Центральній вулиці, розташована сільська церква. Споруду церкви наше село отримало в подарунок від села Вовчинці. Вона була відкрита і освячена у 1903 році в день Святих Петра і Павла і постійно оновлюється, стає кращою за рахунок коштів православних нашого села.

F10


 

 

 

 

Молитовний Будинок. Прикрашає село Молитовний Будинок назарян, що розташований на Центральній вулиці. Його відвідує велика кількість населення нашого села.

 


 

F11

 

 

 

 

Димківський НВК. Пам’ятним для Димківської школи був 1977-1978 навчальний рік, коли школа стала середньою. З 1979 року функціонує у новому типовому приміщенні на 320 місць. З 1 вересня 2001 року школа була об’єднана із дошкільним закладом і реорганізована у навчально-виховний комплекс.

 

F11-1

F11-2 

F12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Музей-садиба О.Ю. Кобилянської. Наше село прославилося завдяки українській письменниці Ользі Кобилянській, яка протягом двох років (1889–1991) проживала на території села Димка. У садибі, де довгий час жила і творила письменниця (тут вона написала повість „Земля” та інші твори з життя селян, серед яких жила), створено музей письменниці.

F13

 

 

 

Михайлюк Г.І. Найбільшою заслугою Михайлюка Георгія Івановича є п’ятдесятирічний педагогічний шлях, який він пройшов з гідністю і честю . Паралельно з педагогічною діяльністю Г.І. Михайлюк активно працює на літературній ниві. Він опублікував сотні статей та віршів на сторінках газет і журналів.

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.