Автор: glybpros Категория: Просіка
Дата публикации Просмотров: 886
Печать

                                                            Рух – це життя. Гімнастика і праця на свіжому
                                                                       повітрі – найкраща гарантія здоров’я.

Спорт э ефективним засобом фізичного виховання, його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення.
Для учнів Просіцької ЗОШ спорт займає важливе місце як фізично, так і духовно. А1Кожен знає, що під час виконання фізичних вправ, організм стає бадьорішим , здоровішим, адже спорт – надійний помічник у житті для будь-якої людини. Але найбільше вони вподобали гру з м’ячем. Футбол – дуже цікава гра, яка розвиває кмітливість, швидкість та реакцію. Він тренує не тільки ноги, а й тіло в цілому. Учні кажуть: «Футбол, футбол і ще раз футбол!».
Легка атлетика також не залишає байдужим нікого. Учні Просіцької школи полюбили цей вид спорту з самого початку, і саме це допомогло їм здобути хороші місця на змаганнях.
А2Туризм – одна з найпопулярніших форм активного відпочинку серед молоді. Щорічно, учні подорожуючи знайомляться з багатствами і красотами, історичними пам’ятниками різних місць України. В нагороду за любов до цього  виду спорту, учні отримають призові місця в туристських зльотах, що робить їх більш дружніми та завзятішими.
   
Спортивне орієнтування – одне з не багатьох видів спорту, у якому учасники змагань діють сутоА3 індивідуально, поза увагою тренерів, суддів, глядачів і навіть суперників. У цьому виді спорту прославилися  і наші учні, здобувши призові місця у районних змаганнях « Буковинське віче». Саме тоді учні зрозуміли значення слів « витривалість» та «сила».
 
« Ми завжди за здоровий спосіб життя і за спорт!» - кажуть учні та вчителі  школи.     

Copyright 2012. All Rights Reserved.