Автор: glybslob Категория: Слобідка
Дата публикации Просмотров: 723
Печать

                                                                       
«Здорова нація – міцна держава», - саме з таким гаслом виховують молодь в с.Слобідка. F1Спорт, фізична культура і активний відпочинок завжди були популярними серед мешканців села.
Звісно, найпопулярнішим і найбільш масовим є футбол – спорт номер один в Україні. Хоча футбольної команди в селі немає, проте в футбол грають всі і скрізь, не лише юнаки а й дівчата. Проте громада села, активісти-спортсмени, клопотають до сільської ради на рахунок виділення земельної ділянки для облаштування футбольного поля. Тому, маємо надію,F2 що наші футбольні «зірочки» будуть мати кращі умови для тренувань.
Однією з таких зірочок є юний і дуже перспективний – Романюк Григорій, учень Слобідської ЗОШ. Він є призером і переможцем районних, обласних і всеукраїнських змагань з футболу, отримував звання кращого захисника турніру.

Набуває популярності серед молоді села – туризм. В школі третій рік діє гурток «Юні туристи», F3вихованці якого беруть участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, пішохідного, водного, велосипедного туризму, ходять в походи та просто цікаво проводять свій час. Є призери зі спортивного орієнтування (Піцул Анна, Соловей Ліля, Романюк Григорій, Клоченко Дмитро), водного туризму (Романюк Василь, Соловей Владислав), переможці краєзнавчих олімпіад (Білецький Олександр).

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.