Автор: glybsuch Категория: Сучевени
Дата публикации Просмотров: 597
Печать

                                                        Надії українського футболу
                                                   навчаються в Сучевенській ЗОШ

             Футбол – захоплення, що об’єднує мільйони людей на планеті. Кожен хлопчина мріє статиF1 справжнім футболістом, схожим на Мессі чи Крістіано Рональдо, пишатися кубками, здобутими у футбольних поєдинках, відчувати радість від слави переможця.
              Мріють стати відомими футболістами й хлопці, із Сучевен, які довели, що їх мрії можуть здійснитися. Вони стали переможцями футбольних змагань, що були приурочені ЄВРО – 2012, та в яких брали участь 10 тисяч команд з усієї України.
             Змагання проходили в кілька F2етапів. Здобувши блискучу перемогу в районі, сучевенські хлопці не пасли задніх й на обласному етапі. Вони стали першими із 237 команд. Це дало їм змогу бути учасниками змагань в Івано-Франківську.
             Серед найкращім юних футболістів: Міглей Георгій, Урсакі Георгій, Фратовчан Степан, Булига Георгій, Мітрік Петро, Сучеван Василь, Райлян Флорін,  Калінін Денис, Фратовчан Ілля, Зеленівський Адріан, Киселиця Григорій, Киселиця Іван. Ними по-справжньому пишаємося і сподіваємось, що у найближчому майбутньому про них дізнаємось більше зі сторінок спортивних видань та голубих екранів. Успіхів та завзяття, вам футболісти. 

F4F5

Copyright 2012. All Rights Reserved.