• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: hot Категория: Хотинський район
Дата публикации Просмотров: 8027
Печать

 gerbВас вітає перлина Буковини—Хотинщина!

Запрошую Вас здійснити незабутню подорож по нашому рідному краю, багатому на історію, традиції, самобутню культуру та талановитих людей.

У кожної людини є Батьківщина, де можна набратися сил і відпочити душею. В яких би далеких країнах не була людина, її завжди тягне на Батьківщину, де пройшли її найкращі роки життя.
Хотинщина - це саме миле, найкрасивіше місце на землі. Тут найкрасивіша природа, найцікавіші казки, найкрасивіші і найдобріші люди. Тут все своє, таке рідне і улюблене.
 У кожної людини є свій рідний край, куди хочеться весь час повернутися. Чому це місце так тягне до себе? Чому багато тужать за ним на чужині? Напевно, тому, що знайомство з навколишнім світом вперше відбувалося саме в цих краях. Маленька людина вперше тут побачила сонце, почула шум дощу, пішла до школи, знайшла друзів.
 Хотинський  край - найкрасивіше місце на землі, тут живуть самі хороші люди. А скільки всього цікавого тут було, скільки найкращих спогадів пов'язано з цим місцем. Де б не була людина, в який куточок землі вона б не забрела, завжди буде згадувати свій рідний край, такий гарний та неповторний.
Запрошую Вас помандрувати сторінками історії, традицій, культури, освіти Хотинщини
 
З повагою,
начальник управління освіти,
 молоді та спорту Хотинської РДА     

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.