• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: hotruk Категория: Рукшин
Дата публикации Просмотров: 1296
Печать

Привітання

Шановні відвідувачі сайту!

Кожне місто і село мають свою історію, свої визначні місця. Має їх і Рукшин. Найкраще місце на землі, часточка серця, наша совість і турбота, відгомін світлого дитинства. Тут народжувалися, жили, творили і працювали справжні сільські газди, поети, військові, лікарі, педагоги, тощо. Пізнаючи історію свого села, дізнаємося про частку свого народу.

Берегти все, що залишили в спадок пращури, примножувати багатства села, прикрашати його, врешті пишатись тим, що ти живеш серед прцелюбних і талановитих людей - означає з вірою і надією дивитися в майбутнє.

Тут найдорожчі місця, до рідних обійсть і облич повертаєшся після кожної розлуки і щоразу втішаєшся, що нарешті вдома. Бо це родинне гніздо. Куди б не закидала доля, але батьківська хата завжди наймиліша буде серцю. І спомин про неї щомиті викликатиме щем. Кожна людина має пам'ятати, з якого вона роду-племені, де її коріння, і знати історію народу, краю.

На сторінках історико-краєзнавчого портрету можна побачити, що Рукшин багатий приказками, розповідями, легендами, звичаями, бойовими традиціями, трудовою звитягою.

Минули століття, а село живе. Його літопис надалі доповнюватимуть вже ті, хто прийде нам на зміну. Щасти ж їм у добрих пориваннях і звершеннях.

Copyright 2012. All Rights Reserved.