• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: kicmmam Категория: Мамаївці
Дата публикации Просмотров: 2090
Печать

                                                                                    

       

                                                                                   Мої дорогі Мамаївці ,

                                                                       Моя маленька батьківщино!

                                                                                  Без тебе, ріднеє село,

                                                                                  Не буде неньки України!

 

 

Дорогі буковинці та гості !

Раді вітати вас на сайті села Мамаївці.

Гостинно просимо до нашого сучасного європейського села, в якому шановані віками українські та буковинські традиції дивовижно поєднуються із сучасністю.

Дійсно, важко знайти людину в нашому краї і за його межами, що цікавиться українським мистецтвом і наукою, яка б не чула про Мамаївці. Це старовинне припрутське село є унікальним, дуже самобутнім. Воно дало нашій державі чимало славетних діячів культури й науки.

Мамаївці розташовані на трасі, і тому завітати до нас легко і просто. Тут є все, що потрібно людині для хорошого настрою та позитивних емоцій: чудова природа (сосновий бір, пляжі Пруту), широкий вибір готельно-ресторанної індустрії й просто хороші та щирі люди, які завжди раді гостям.

Сподіваємось, що ви почерпнете для себе цікаву інформацію із нашого сайту.

   Приїздіть до нас – не пошкодуєте!

   Хай вам щастить!

C.З.Угринчук Сергіій Захарович Угринчук - сільський голова

 Т.Ф. Дячук     Тамара Федорівна Дячук -   директор Мамаївського ЗНЗ І - ІІІ ступенів №1

С.Я.Онищук Світлана Ярославівна Онищук - директор Мамаївського ЗНЗ І - ІІІ ступенів №2

 
Автор: kicmmam Категория: Мамаївці
Дата публикации Просмотров: 547
Печать

Відео

 
Автор: kicmmam Категория: Мамаївці
Дата публикации Просмотров: 997
Печать

Спорт

Над розділом «Спорт» працювала творча група вчителів та учнів:
Нікіточкін Юрій Олександрович вчитель фізичного виховання Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст .№2 і команда «Кобри»
Гробова Ольга учениця 9 класу Мамаївського ЗНЗ І –ІІІ ст.. №2

 

Одне з основних завдань школи – формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.
Цей напрямок роботи є пріоритетним для всього колективу. Стратегічна мета, яку ми ставимо перед собою, – це виховання фізично здорової, освіченої, інтелектуально розвиненої, з високими моральними якостями, соціалізованої особистості.
З цією метою у школі проводяться різноманітні заходи, серед яких традиційними є походи вихідного дня «Спортивна сімейка», спортивний експрес «На бігову доріжку запрошуються…», змагання «А, ну-мо, хлопці», «А, ну-мо, дівчата», тематичні лінійки «Хочеш бути здоровим - будь», фестиваль «Нащадки козацької слави» (у рамках фізкультурно-оздоровчої програми «Козацький гарт»).
Багато років існують у школі спортивні секції «Волейбол», «Баскетбол». Баскетбольна команда школи є неодноразовою переможницею районних змагань.
Слід зауважити, що завдяки кропіткій роботі з фізичного виховання та спорту, школа шість років поспіль посідає перше місце в районній спартакіаді школярів.


Традиційно щороку працюють секції з баскетболу та настільного тенісу. В дні шкільних канікул учні з захопленням змагаються з баскетболу та настільного тенісу. У Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст.№2
Традиційно було проведено декілька міжобласних турнірів з баскетболу:
 обласний кубок з баскетболу на призи «Героя України Я. А. Шведа»
 ( хлопці );
 обласний кубок з баскетболу на призи ТОВ «Мак – Авто»
 ( дівчата );
 районна ліга з баскетболу серед дівчат; телевізійні «старти надій».
Участь у районних спортивних змаганнях по програмі шкільної спартакіади вважаю необхідним процесом, адже саме це є результатом клопіткої праці вчителя та учнів. Маємо такі результати:
 баскетбол район – І місце (хлопці, дівчата), ІІІ – місце область (дівчата),
 ІІ місце обласний турнір ( хлопці ),
 І місце обласний турнір (дівчата 1996 – 98р. ),
 І місце районна ліга (дівчата 1995 -97р.)
 ІІІ місце в районі (2000р.)
 легкоатлетичне чотириборство – 5 місце,
 шкіряний м’яч – 2 місце.
Було оформлено стенд «Козацький гарт», поповнився новими фотоматеріалами стенд «Кращі спортсмени школи». У листопаді 2007 році було створено баскетбольний клуб «КОБРИ», пізніше розроблено сайт (cobry.ucoz.ru) та придамано логотип з дивізом:
Рухаємось швидко,
Граємо у пас,
Бо ми команда "Кобри"
Вболівайте всі за нас!!!
"Кобри" побували на багатьох турнірах, де показали досить непоганий результат і здобули чимало нагород. Зараз дівчата із команди наполегливо тренуються, набираються навичок і сил для турнірів. Визначну роль приділяє педколектив школи пропагандистській роботі серед батьків. До судійства у спортивних змаганнях також залучаються батьки.
У досягненні високих результатів у спортивній, фізкультурно-оздоровчій та виховній роботі велику роль відіграє наявність і відповідність матеріальної бази. В Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст.№2 обладнано спортивний майданчик із полем для мініфутболу, тренажери. У наявності є і максимально використовується два спортивних зали прилягаючими до них роздягальнями та душевими. Спортивна база постійно готується та оновлюється до нового навчального року. Проводяться поточні та планові ремонти силами технічного персоналу і батьків.

 

 
Автор: kicmmam Категория: Мамаївці
Дата публикации Просмотров: 704
Печать

getImage 16getImagegetImage 2getImage 4getImage 5getImage 6getImage 7getImage 8getImage 9getImage 10getImage 11getImage 12getImage 13getImage 14getImage 15getImage 16getImage 17Фото

 
Автор: kicmmam Категория: Мамаївці
Дата публикации Просмотров: 756
Печать

Легенди

Існує чимало версій походження назви села Мамаївці. Одні літературні джерела пов’язують його з тим, що на місці села в ХІІІ столітті знаходився табір одного з татарських ханів – Мамая. Інша версія стверджує, що тут поселились козаки і нападали на татар, які гнали невільникі у Крим. А за свідченнями ще одного народного переказу свою назву село одержало від жіночого імені Мамана. Ця жінка прийшла з гір і поселилась тут.

Найбільш вірогідною є точка зору, згідно з якою назва села походить відж власного імені Мамай, хоч і важко сказати напевне, хто він був: татарин – загарбник чи легендарнгий козак Мамай.

   За першої румунської окупації село було перейменовано на Мамаєшти. Це мотивувалось, ніби на території села проживало не українське,а румунське населення. Під час однієї з навал завойовників жителі села втікали через річку Прут у ліс. Одна жінка, згадапвши , що не прихопила з дому щось важливе, повертається, а маленька дочка переходить з людьми на другий бік річки. Побачивши, що мами немає, дитина кличе її. Мати зі свого боку кричить: «Мама єшти» («Мама є»)

 

 
Copyright 2012. All Rights Reserved.