• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: kicmor Категория: Оршівці
Дата публикации Просмотров: 2160
Печать

 

 

Вас вітають 
голова Оршовецької сільської ради
Василь Дмитрович Тодорюк і

директор Оршовецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів
Інна Іванівна Стус

 

          Шановне панство! Від щирого серця вітаємо вас на веб-сайті історико-краєзнавчого портрета села. Село моє, для мене ти єдине, твій образ в серці житиме завжди. 

Горби, левади, сквери, магазини, хати привітні, пасіки, сади.

Я люблю свої Оршівці чудові, їх не забуду, де б я не була.

Зі мною всюди, наче очі неньки зоріють вікна рідного села.

 

         Оршівці – велике й гарне при прутське село. З кожним роком воно розростається, впорядковується.    

         В Оршівцях є кілька мальовничих куточків, які відзначаються особливою красою і неповторністю: розмаїттям кольорів милують око луги, на окраїні знаходиться лісорозсадник Кіцманського лісництва, а у центрі села споруджено пам’ятник. Оршівчани свято бережуть пам'ять про сто сорок п’ять своїх земляків, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни.

       В селі є прекрасний будинок культури, обласний дитячий будинок «Ромашка», дитячий садок, бібліотека, кілька сучасних крамниць.

 

Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в нашому мальовничому куточку Буковини - Оршівці. До нових зустрічей.

 

 

 

 

 

 

 
Автор: kicmor Категория: Оршівці
Дата публикации Просмотров: 606
Печать

Відео

 
Автор: kicmor Категория: Оршівці
Дата публикации Просмотров: 797
Печать

СПОРТ-це діяльність сфери фізичної культури спорту. В селі Оршівці активно проводиться робота по фізичному вихованню. За роки існування село постійно приймає участь з таких видів спорту: легка атлетика; волейбол; міні-футбол; футбол; шашок; шахів; настільний теніс; перетягування линви та армреслінгу.

Так в 2005 році футбольна команда села здобула весняний кубок «Пулька». В 2011 році зайняла 5 місце у районному чемпіонаті з футболу . починаючи з 2003 року були неодноразовими призером районних сільських ігор. Школярі Оршовецького ЗНЗ також беруть активну участь у спортивному житті села . Окремі діти займаються у секціях з баскетболу; боксу в с. Шипинці; гирьового спорту в с. Реваківці; футболу в м. Снятин.

Про активний розвиток спорту дбає і педагогічний колектив місцевої школи. Наші учні є постійними призерами районних спартакіад.

Вже традицією стало в нашій школі змагання баскетболу; міні - футболу; «Старти надії. Це загартовує в учнях: спритність, інтелект, уважність, дух боротьби, задоволення, бадьорий настрій на довгий час.

На день  молоді кожного року проводяться різноманітні змагання  у сільському стадіоні. Переможці нагороджуються грамотами від сільського голови.

Молодь нашого села живе під девізом: «В здоровому тілі - здоровий дух». 

 

 

 
Автор: kicmor Категория: Оршівці
Дата публикации Просмотров: 617
Печать

Фото

 
Автор: kicmor Категория: Оршівці
Дата публикации Просмотров: 645
Печать

Бувальщина у с.Оршівці

 

Це було на початку 19ст. У селі жила багата пані, вона була відома на Буковині. У своєму маєтку жила в розкошах. При панському дворі були слуги та сторожі.

Було це літньої ночі, до пані ввірвалися злодії і пограбували її. Вона залишилася живою, але жорстоко наказала своїх сторожів. Пані привезла з лісу мурашники із землею і мурашками. Всіх сторожів поклали в мішки з мурашками. Вони загинули. Після, зі Львова приїхав суд. Жінки сторожів вимагали покарання для пані. Їм за це дали матеріальне відшкодування. Пані забрала в тюрму.

 

 
Copyright 2012. All Rights Reserved.