• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: kicmriv Категория: Рівне
Дата публикации Просмотров: 1384
Печать

golova ryslana

Сільський голова

Михайло Дмитрович Боднарюк 

Директор Ревнянського ЗНЗ І ст.

Руслана Вікторівна Рибак 

 

 

Шановні гості та краяни!

        Ласкаво запрошуємо Вас до мальовничого буковинського краю,що славиться високими горами,густими лісами,глибокими озерами,гірськими річками,красивими містами та селами,де працюють та живуть гостинні і доброзичливі люди, які завжди раді гостям.

         Одним із таких мальовничих куточків – є село Ревне.

         Село, неначе писанка, милує око своєю красою. Тут ви поринете у чарівний світ природи, від краси якої захоплює подих,хочеться співати та писати вірші, як колись , замилувавшись красою нашого села , писала свої вірші Леся Українка.

        Завітавши до села Ревне, Вас завжди гостинно зустрінуть з хлібом та сіллю доброзичливі мешканці. Ви зможете побувати у буковинському лісі, подихати чистим повітрям, послухати спів птахів, назбирати грибів, лісових ягід, малин, ожин… Пройтися берегом річки Прут, помилуватися широкими луками,відвідати історичні місця…

         Отож, ласкаво запрошуємо Вас відвідати перлину буковинського краю, мальовниче село Ревне.

         Завжди раді зустрічі з Вами!

 
Автор: kicmriv Категория: Рівне
Дата публикации Просмотров: 575
Печать

Відео

 
Автор: kicmriv Категория: Рівне
Дата публикации Просмотров: 549
Печать

 

СПОРТ У СЕЛІ РЕВНЕ

 

      Спорт і фізична культура завжди були невід’ємною складовою культурного життя жителів сіл Стрілецький Кут, Ревне, Бурдей. Не чекаючи на допомогу державних структур в Ревне вміли організувати собі свято. Звичайно це відбувалося на аматорському рівні, зате весело, завзято, в упертій боротьбі.

        Взяти наприклад хоча б футбольні турніри – «пульки», що регулярно проводяться в селі на храмових святах. Вони не залишають байдужими нікого. Від малого до старого, на них з’їжджаються гості з сіл інших сільських рад. В наших селах обладнані стадіон, спортивні майданчики, які вдосконалюються і розвиваються, що дає змогу проводити різні заходи і підтримувати форму любителям спорту. Чоловіча команда сіл Ревне та Стрілецький Кут завжди складає гідну конкуренцію ведучим колективам району в змаганнях із футболу та мініфутболу. Не вмирає спортивне життя у нас і в зимовий сезон. За підтримки адміністрації місцевого ЗНЗ двері гостинно відкриті у спортивному залі, де напружено проходять тенісні турніри, волейбольні матчі та змагання для любителів шахів і шашок. Не відстають від них і спортивні сім’ї. жителі наших сіл є учасниками спортивних заходів і членами збірних різних рівнів у районі, області та міжнародних змаганнях.sport4

 

Лакуста Олександр Анатолійович

Багаторазовий чемпіон Чернівецької області.

Володар кубка міста Чернівці 2010 р.

Кращий бомбардир 2004-2008 рр.

Дворазовий бронзовий призер Чемпіонату України серед ВНЗ

Кращий гравець турніру, присвяченого річниці

виведення військ з Афганістану, 2011 р.

 
Автор: kicmriv Категория: Рівне
Дата публикации Просмотров: 585
Печать

Наша фотогалерея

1 2 5
7 9 12
16 19 21
25 26 27

28 30 33
35 37 38

 
Автор: kicmriv Категория: Рівне
Дата публикации Просмотров: 670
Печать

ЛЕГЕНДА ПРО БУДОВУ СВЯТО-ІСАЄВСЬКОЇ ЦЕРКВИ

        Давно це було. Подорожували по нашому краю монахи монастиря,який знаходився десь у горах.Подорожуючи, повернули вони від річки Прут направо і попрямували берегом невідомого гірського потоку до високого лісу. Світле сонечко закінчило вже свою денну дорогу та кликало на спочинок. Все навколо готувалося до сну. І тільки могутній ліс стояв на високому пагорбі. Підійшовши до узлісся монахи побачили величезну поляну. Сіли відпочити, розіклали вогонь і повечерявши полягали спати. Прокинувшись вранці, оглянулись – лісова поляна. З півдня і сходу омивається вона гірським потоком, а із заходу і півночі піднімаються гори, покриті величезними буковими деревами.

9       Сподобалася їм ця місцевість: «Тут би нам поселитись і свою церкву збудувати» - сказав старий монах.

       Поставили монахи дерев'яний хрест на лісовій поляні,старий монах благословив їх і всі повернулися до свого монастиря.

      Через деякий час монахи повернулися до улюбленої місцевості. Згодом розпочали будівництво церкви. Їм на допомогу прийшли місцеві жителі. Вони рубали ліс,розпилювали і обтісували дерева,робили зрубові стіни церкви. Важкою була праця. Все ж таки церква була збудована і стала філіалом монастиря. Гірську річку назвали МОНАСТИРСЬКИМ ПОТОКОМ, а під лісом розмістили монастирське кладовище, де пізніше були поховані монахи.

 
Copyright 2012. All Rights Reserved.