• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: novos Категория: Новоселицький район
Дата публикации Просмотров: 6329
Печать

Ми раді вітати вас на сайті Новоселиччини .

 

 nikitovichАдже саме на цій благословенній землі народились, зростали, мужніли сини та доньки України, які досягли вершин визнання у різних сферах людського буття, державному, суспільному та культурному житті українського, молдовського, єврейського та інших народів, представники яких з давніх давен населяли цю гостинну землю».

 Чудове місто та гарні охайні села Новоселиччини споконвіку славилися неповторною культурною спадщиною та славетною історією. Про досягнення у місцевій сфері виробництва, мудрість і толерантність наших пересічних жителів, творчість земляків і діячів мистецтва та спорту відомо далеко за межами країни. За покликанням душі ви присвячуєте своє трудове життя збереженню безцінного скарбу - фольклору та етнографії Новоселиччини, народних традицій буковинського краю. Як справжні сподвижники духовного відродження допомагаєте всім - дітям і дорослим збагатити власний духовний світ, розкрити себе у мистецтві.

        Велике спасибі всім вам - професіоналам і учасникам цього сайту за суттєвий внесок, котрий ви вкладаєте в розвиток історичного та культурного життя нашого району та кожної територіальної громади зокрема. Це свято – винагорода за вашу незвичну повсякденну працю, віддане служіння мистецтву.

        Бажаємо творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, радіють життю здорові діти, панує родинний затишок та благополуччя.

 

Голова районної державної адміністрації :     Георгій Нікітович

 

 

  

Щиро запрошую Вас відвідати офіційний сайт Новоселиччини!

 

 

 

12345

Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про місто Новоселиця та селах району. Сподіваюсь, кожен знайде для себе цікаву, потрібну та корисну інформацію про життєдіяльність і розвиток нашого району.

Наш район багатонаціональний, де преплітаються традиції, звичаї та обряди різних народів. Завдяки ефективній, наполегливій, висококваліфікованій роботі  вчителів та учнів у пошуково-дослідницької роботи були відкриті невідомі раніше сторинки з історії Новоселиччини., були зібрані найцікавіші історичні та етнографічні матеріали.

Ваша незвична та натхненна праця дарує людям свято, зігріває серця, створює душевну гармонію. Тож за збереження та збагачення загальнолюдських духовних джерел і традицій, естетичне виховання підростаючого покоління, безпосередню майстерність з виконання творів та оригінальне виготовлення шедеврів декоративно-прикладного мистецтва вам, висловлюю глибоку подяку. Бажаю нових здобутків у вашої роботі та примноження духовних традицій Новоселиччини.

  Бажаємо щоб сайт став в нагоді всім, як інформаційним джерелом, порадником та помічником.

 

                 Начальник управління освіти, молоді та спорту:     Романчук Д.В.

                                    

 

 

 

                                    

 

 

 

 

                              

 
Copyright 2012. All Rights Reserved.