• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: sokrvol Категория: Волошкове
Дата публикации Просмотров: 1891
Печать

 

     Я живу у селі Волошкове, якому більше трьох століть. Багато сіл на Україні. Всі вони мають і своє 1vol s hобличчя, і біографію, і славу.
     Моє село подобається мені завжди. Волошкове чарівне восени, коли дерева вбрані в різнобарвні шати. Приємно йти по опалому листю, вслухаючись у шарудіння… А взимку! Це ж казковий витвір із снігу! Весною розливається смачний аромат бруньок. Влітку густа зелень дерев дає жадану прохолоду. А як приємно посидіти на березі річки Дністер, помилуватись її плюскотінням. А які цікаві легенди існують про саме село, про річку!
     Про них всі дізнаються, коли заглянуть на сторінки нашого веб-проекту.

   

Голова сільської ради с. Волошкове Чорний Олександр Васильович

 

     

 

 2vol d sh    Україна - рідна,священна земля наших дідів і прадідів. Тут ми народилися, виросли, тут уперше побачили сліпучу синь українського неба і простори зелених ланів. Рідний край починається для нас не тільки з батьківського порога, з маминої пісні. Все починається з прадавніх коренів нашого роду. Наш український рід справді прекрасний. Тут споконвіку шанували працю, хліб на столі, рушник на стіні, вербову гілку, криницю з журавлем. Як не любити таку країну, як не пишатися нею? А наше мальовниче село Волошкове, село над річкою Дністер, є маленькою частинкою України, яке має свою історію, легенди, культуру, звичаї, традиції. Гортаючи сторінки веб-проекту, який створили пошукові групи юних краєзнавців, можна дізнатись багато цікавого про село Волошкове, «село над річкою, з ім’ям красивим-чічкою»,- писав поет-земляк В.С.Мартинюк. Запрошуємо на сторінки нашого веб-проекту с. Волошкове.

 

     Директор Волошківського навчально-виховного комплексу - Вознюк Марія Павлівна

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.