• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: storyas Категория: Ясени
Дата публикации Просмотров: 1662
Печать

Привітання

 

Селещний голова

Возний С.В.

    На мальовничих пагорбах у передгір’ї Карпат розкинулось село Ясени. Територія Костинецької сільської ради охоплює село Костинці та село Ясени і становить 2794,9 га, де проживає 1804 чол. В с. Ясени – 701 чол. На території сільської ради налічується 780 господарських дворів. Тут проживають близько тисячі пенсіонерів, 47 інвалідів, 38 багатодітних сімей. Найстарішою жителькою села є Бабик Єлизавета Миколаївна, 1923 року народження. 
Основними заняттями жителів села є землеробство, тваринництво, бджільництво та садівництво. В селі налічується одне фермерське господарство. Важливими питаннями над якими працює колектив сільської ради є соціальний захист населення та благоустрій населених пунктів. Пріоритетним та важливим питанням був і залишається розвиток соціальної сфери. В селі Ясени і в селі Костинці працюють бібліотеки, Будинки культури, дитяча музична школа, дві загальноосвітні школи, дитяча дошкільна установа, лікарська амбулаторія і ФАП.
На щиру подяку заслуговують усі, хто чимало зусиль приклав для соціально-економічного розвитку нашого села, хто вкладає любов, щирість, доброту і чуйність у виховання молодого покоління для нашого майбутнього.

IMG 20150212_104352

Директор школи
Гуцан Л.І.

    В школі навчаються 61  учень. В школі І ступеня – 32 учні, ІІ ступеня – 29 учнів.
Педагогічний колектив школи працює над проблемою: «Підвищення результативності і якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій навчання, виховання національно свідомих громадян засобами народної педагогіки». Всього в школі працює 18 основних працівників. Більшість з них – досвідчені, творчі педагоги.
Вищої категорії – 1 вчитель, І категорії – 3, ІІ категорії – 8, «Спеціаліст» - 3,незакінчена вища - 4.
 Школа забезпечена педагогічними кадрами на 95%. Всі педагоги мають відповідну фахову освіту. Для вирішення проблеми школи створені оптимальні умови: матеріальна база, педагогічні кадри, система методичного самовдосконалення, через участь в різноманітних методичних об’єднаннях, творчих групах. В школі працює психолого-педагогічний семінар, науково-методична рада, яка організовує роботу щодо оновлення змісту навчання, впровадження сучасних форм і методів навчання. Діє рада школи, батьківський комітет, учнівський комітет, об’єднання за інтересами. 
Пріоритетом вільного розвитку особистості є базовим принципом побудови освітньої системи школи. Головна мета полягає у створенні атмосфери підтримки учнів, турботи про них, розвитку їхніх можливостей, задоволення інтелектуальних та соціальних потреб дитини.

Copyright 2012. All Rights Reserved.