Автор: vznbab Категория: Бабине
Дата публикации Просмотров: 4546
Печать

Вони захищають Україну!

Ліска Дмитро Пилипович.

GPXqdSDxPfU

Народився  11 січня 1993 року.Навчався в Чернівецькому училищі,за професією «кухар,офіціант».

8 квітня 2014 року був мобілізований в м.Луганськ.За час проведення АТО був нагороджений двома грамотами,та отримав контузію.Неодружений .На даний час перебуває в лікарні.

14 листопада 2014 року повертається у військову частину.

Терновий Борис Тимофійович

WP 20141127_001

Народився 16 серпня  1979 року.Закінчив Професійно-технічне училище №4 в Чернівцях.

До мобілізації працював у карапчівській ЗОШ  |-||| ступенів водієм.18 червня 2014 року був мобілізований у 300 полк м .Чернівці,пізніше у м.Бердянськ Запорізької області.

Одружений,має двоє дітей.На даний час перебуває у короткостроковій  відпустці.

Панчук Іван Васильович

999999999

Народився 7 липня 1995 року.Освіту здобував у Одеській національній юридичній академії.

До призову  служив рядовим ||| тактичної  групи м.Чернівці Повітряно-десантних військ України.

10 травня 2014 року був мобілізований.Брав участь у боях в м.Щастя,що на Луганщині.Під час проведення АТО отримав контузію,та був нагороджений грамотою, і медаллю за відвагу  ||| ступеня .

Неодружений.Перебуває на даний час в госпіталі  в м. Чернівці.

Берник Михайло Васильович

ahpQ-tuE9UI

Народився 9 вересня 1994 року в с.Бабине,вул. Бабинська,67.

Закінчив Карапчівську загальноосвітню школу |-||| ступенів.До призову працював  на автомийці.

Був мобілізований  10 квінтя 2013 року на строкову службу в м.Херсон у військову частину № 3056.На даний час  перебуває в місті Херсон,вул. Паравозна,36,військова частнина № 3056.Неодружений.

 

 

 

 

ЛучакІсторична доля села Бабине, як складової частини Північної Буковини та її корінного населення, була дуже сумною, оскільки село в різні часи та епохи разом з Північною Буковиною знаходилось під владою різних держав.
У районі проводиться робота по написанню історії міст і сіл нашого краю. Ця робота є першою про історичне минуле села Бабине. Любов до рідного краю, отчого дому надихнули нас до організації краєзнавчої, дослідницько-пошукової роботи. Хочу висловити слова вдячності творчій групі під керівництвом директора школи Гаврилюка Івана Миколайовича, заступника директора з навчально-виховної роботи Москаль Галини Іванівни, які разом з творчою групою дітей, вчителів і жителів села працювали над написанням історії с. Бабине. Своїми розповідями вони запрошують нас у розмай неповторної природи нашого краю, відкривають чимало нових імен наших краян, які своєю працею примножували і примножують славу нашої землі.
Село Бабине Вижницького району Чернівецької області підпорядковане Карапчівській сільській раді. Тут живуть люди чесні і працьовиті, повні енергії і любові до рідного краю. І ми надіємось, що на майбутнє робота по вивченні історії села Бабине буде продовжуватись і доповнюватись.


 ГаврилюкМи живемо у прекрасній державі – Україні. Високі шпилі Карпат, родючі чорноземи, густі ліси, бистрі річки – це все моя країна. Але найрідніший серцю куточок – земля, де я народився, - Буковина.
Рідний край, дорога батьківська хата, рідне село. Які близькі і знайомі нам ці слова. Вони входять у нашу свідомість разом з материнською колисковою піснею. Тут ти народився, вперше побачив світ, вперше ступив крок.
Багато на Буковині є гарних місць, де можна відпочити душею, помилуватися природою. Тут, серед лісів і гаїв розташоване гарне село Бабине, яке стало для мене другою домівкою. Гордістю села є щирі та привітні люди. Кожного хто приїздить сюди, село, наче дівчина – красуня, зустріне добром і ласкою. Чудові звичаї, традиції села відомі далеко за його межами.


Творча група
Директор школи – Гаврилюк Іван Миколайович

Голова Карапчівської сільської Ради – Лучак Володимир Петрович

Вчителі:

Москаль Микола Георгійович

Москаль Галина Іванівна

Чибир Валентина Іванівна

Сасін Наталія Миколаївна

Кейван Орися Михайлівна

Учні школи:

Москаль Микола Миколайович

Дроняк Вікторія Танасіївна

Дима Мар’яна Анатоліївна

Шандро Павліна Миколаївна

Гнатишин Микола Михайлович

 Жителі села Бабине:

Вірста Зіна Михайлівна

Шандро Іван Михайлович

Тирон Микола Іванович

Де ці гарні Береги,
                                                                                      Де є село Бабин,
                                                                                      Колись скрізь були ліси,
                                                                                      Пущі: буки, граби…
                                                                                                            Ярослав Кузик
SAM 0029

           У кожної людини є рідна й близька серцю сторона. Це той край, де вона народилася, де отчий дім. Люди повинні завжди пам’ятати, звідки вони родом, де їх коріння, і глибоко знати історію свого краю.
            Краєм букових лісів, золотистих ланів, добрих і щирих ґазд називають цей чарівний куточок Буковини, де розкинулось село Бабине.
            В усі пори року село чарує своєю неповторною красою, вабить нерозгаданими таємницями. В біло-рожевому вінку з весняних квітів, у смарагдовому вбранні із зелених шат влітку, у золотавому багрянці щедрої осені – воно завжди прекрасне. Хто хоч раз побував у селі, неодмінно хоче повернутися сюди ще і ще.

Copyright 2012. All Rights Reserved.