Автор: vznban Категория: Банилів
Дата публикации Просмотров: 1375
Печать

Спорт

       За останні роки спортсмени Банилово-Підгірнівської гімназії мають непогані здобутки в районних та обласних змаганнях. Найбільш популярні види спорту у нашій гімназії: волейбол, футбол, легка атлетика.
Значних результатів досягли наші волейболісти. В 2010-2011 н.р. волейбольна команда дівчат здобула І місце в районній спартакіаді серед школярів, І місце в чемпіонаті області серед спортивного товариства «Колос», І місце в першості району в змаганнях присвячених 20-й річниці з Дня Незалежності України.
         Серед юнаків волейбольна команда стала призером районної спартакіади.
        Хочеться відзначити кращих учнів які відзначилися в цих змаганнях: Місікевич Анастасія, Марфійчук Діана, Бурла Карина, Мойсюк Людмила, Каленюк Тетяна, Козубовська Андріана, Харитон Світлана, Олексюк Марія, Мотовилець Анатолій, Сепчук Богдан, Перащук Володимир.
Футбольна команда юнаків зайняла І місце в районній спартакіаді серед школярів, а учні Бобрович Артем, Щербань Іван, Москалюк Євген, Жеравін Артем, Мегеден Тарас ввійшли в склад збірної команди району і приймають участь в обласних змаганнях.

Copyright 2012. All Rights Reserved.