Автор: vznchor Категория: Чорногузи
Дата публикации Просмотров: 2256
Печать

 

 

 

 

 

 

Над розділом працювали:

Керівники

Perdeyko

Paladiy

Kydruk

Пердейко Надія Степанівна директор школи

Паладій Жанна Олександрівна
вчитель історії

Кудрик Любомир Дмитрович

вчитель біології

Дослідники

Mitskan

Dmitryuk

Bilak Larisa

Мицкан Михайло
учень 9 класу

Дмитрюк Василь

учень 11 класу
Білак Лариса

 

Чорногузівський дошкільний навчальний заклад

"Світлячок"

IMG 1314        Дитячий садочок в Чорногузах спочатку було розташовано у пристосованому приміщенні, збудованому ще в 1810 році. Саме в цьому приміщенні 1954 року було відкрито дошкільну установу, в якій була одна різновікова група ( 22 дітей).

До 2009 року дошкільний заклад працював у 2-х старих аварійних приміщеннях села Чорногузи. Були відсутні музична та спортивна зали. Групова кімната та спальня були дуже тісні і не пристосовані для навчання маленьких діток. Оскільки опалення було пічне, взимку температурний режим не відповідав санітарно – гігієнічним вимогам.

Будівництво нового приміщення для дошкільного закладу розпочато 2008 року і завершено 2010 року.

IMG 1342

Сьогодні садочок вміщує дві різновікові групи, розраховані на 44 місця.

Групові кімнати та спальні укомплектовані зручними і сучасними меблями, є сучасний музичний зал, методичний кабінет, кабінет завідуючої. Перебудовано кухонне приміщення та укомплектовано новим кухонним обладнанням.

На всіх поверхах працюють санвузли. Опалення парове, яке забезпечує газова котельня.

IMG 1333

Напрямок роботи ДНЗ Світлячок  художньо – естетичний.

В закладі працюють гуртки “Маленькі художники” (керівник  Ткач М. Г.) та “Маленькі руки не знають суму” (керівник  Терехова Г. К.).

Колектив вихователів працює над проблемою розвитку здатності дитини передавати свої життєві враження засобами образотворчого, музичного, літературного та театрального мистецтва. В ДНЗ “Світлячок” діти знайомляться з декоративним дизайном, вчаться малювати з натури, моделювати гардероб для ляльок. Малюки беруть участь у колективному створенні картин та аплікацій і одночасно вчаться спілкуватись, дружити та допомагати один одному.

IMG 1332

Про гармонійний розвиток дітей невтомно піклуються завідуюча Татарин Світлана Василівна, вихователі Ткач Марія Георгіївна, Терехова Ганна Кузьмівна, Костинчук Оксана Юріївна та помічники вихователів Малиш Параска Михайлівна, Розняк Василина Іванівна і Москалюк Галина Фоківна.

Любов до прекрасного світу музики у дитячих серцях виховує музичний керівник Овадюк Ольга Іванівна. Смачну і корисну їжу для малюків готують кухарі Москалюк Єфросинія Іллівна та Буражук Марина Дмитрівна.

IMG 1341

Діти з радістю відвідують ДНЗ “Світлячок”, адже для них він є чарівним палацом, де живуть Доброта, Радість і Взаєморозуміння.

Адреса закладу:

59206

с. Чорногузи

Вижницького району

Чернівецької області

тел. 5 – 76 – 88

Copyright 2012. All Rights Reserved.