Автор: vzndsh Категория: Долішній Шепіт
Дата публикации Просмотров: 975
Печать

 

СПОРТ
Над розділом працював Лазорик Степан

stepan

Наше здоров'я - здоров'я школярів - найцінніше надбання цивілізованого суспільства.
Школа - це місце, де ми проводимо значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я.
В Долішньошепітському НВК вже давно працює програма «Школи сприяння здоров’ю», яка покликана чітко регламентувати діяльність кожного з них на шляху до кінцевої мети - створення здорового мікроклімату для виховання здорової особистості.
На протязі шкільного року ми щодня проводимо ранкову зарядку, активно працюємо на уроках фізичного виховання та в позаурочний час. Проте це літо стало незабутнім для нас.
За сприяння Корпусу Миру в Україні та особливо волонтера Корпусу Миру Ебігейл Сотер, яка ось вже 2 роки працює в Долішньошепітському НВК у школі було створено спортивно-оздоровчий табір «Естрим» з метою організації активного відпочинку дітей, популяризації здорового способу життя, навчання світових видів спорту та підтримання шкільної програми «Школи сприяння здоров’ю».

SPA Camp 150

Спортивний табір працював на протязі 5 днів з 23 по 27 липня. У роботі табору на добровільній основі взяли участь такі вчителі як Андрицька Олена Іванівна,  Роман Ольга Дмитрівна , Романюк Марія Миколаївна , Климчук Маріанна Олександрівна  та Гілюк Галина Іванівна . Також велику допомогу у проведенні табору надали ще двоє волонтерів Корпусу Миру Стефані Харрісон (яка працює в Кіцманській гімназії) та Крістофер Кайтор (який працює викладачем у Хмельницькому університеті).

 

Попередньо в школі було обрано Спортивну Раду, куди ввійшли учні-лідери з кожного класу. З учнями було проведено тренінги  по гендерній рівності, лідерству, організації та плануванню табірної роботи, керуванню проектами та фандрайзингу. Тому план роботи табору в основному було складено учнями.
SPA Camp 046Щодня день починався з ранкової зарядки, яку проводили учні та волонтери. Наступним етапом робочого дня було ознайомлення з історією Олімпійського руху в світі. Під час такого інформування учні дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення Олімпійських ігор. А далі учні поринали у світ спорту та ігор.

 

 

 

Першого дня учні грали у футзал, баскетбол та хокей на IMG 0092траві. Волонтери Ебігейл та Крістофер професійно навчали кожному елементу гри, проводили змістовну та цікаву розминку перед кожною грою.

 

IMG 0172

 

 

 

 

Другого дня старші учні грали у футбол на стадіоні та волейбол, а молодші школярі грали в бадмінтон. Також були проведені тренувальні вправи-елементи гри в бейсбол.

 

SPA Camp 177Третій день було присвячено навчанню гри в американський футбол. Це доволі цікава гра, яку не практикують на уроках  фізкультури. Тому діти з захопленням навчалися цієї гри та потім провели матч з американського футболу. Наступним етапом третього дня був вільний час, протягом якого діти об’єдналися у невеликі групи та опановували навички катання на роликах, скейтбордах та велосипедах. Кожен учень отримав захисний шлем та захисний комплект на лікті, коліна та зап’ястя. Інші учні уявляли себе на місці братів Кличко, боксуючи  у справжніх боксерських рукавицях та захисному шлемі.

SPA Camp 199

SPA Camp 210

 

 

 

 

 

    

 

 


SPA Camp 074Четвертий день був днем навчання туризму. Учні вчилися розкладати палатки та здійснили кількагодинний похід на гору Магура.
В п’ятницю учні опановували гру в бейсбол та провели кілька етапів гри. Завершенням табірної зміни напередодні відкриття Олімпійських ігор у Лондоні було гарно проведене свято спортивних конкурсів та ігор, де діти мали змогу отримати масу задоволення та призи. Призів на суму 300 гривень теж було закуплено волонтером Ебігейл Сотер
В загальному школа отримала найрізноманітнішого спортивного інвентаря на суму 36 тисяч гривень. Хочемо зауважити, що метою даного гранту також є ведення  спортивного способу життя на протязі всього часу, а не лише у таборі. Тому діти мають змогу раз на тиждень брати будь-який інвентар на користування вдома.SPA Camp 077                               SPA Camp 116 

     

 

SPA Camp 106

Copyright 2012. All Rights Reserved.