Автор: vznvyj Категория: Виженка
Дата публикации Просмотров: 854
Печать

Традиції

 традиції 10_9

 

 

Сторінку підготували вчителі початкових класів:

Гулей В.Я., Чепіль Г.І., Радуляк Т.А. ізсвоїми вихованцями 

 

 

                                                                                                                                                                                                                  

 

 традиції 4

       Як і кожна нація, кожен народ пиротягом століть зберігали свої звичаї та традиції, так і мешканці нашого села свято бережуть їх, адже вони  живлять нашу пам'ять. Одним із прикладів цього є відкриття недільної школи при церкві Іоанна Предтечі. Школа стала своєрідним духовним центром, де діти черпають віру, мудрість і наснагу. Засновником школи є Нонна Дмитрівна Симака, людина творчої та благородної натури, чуйна і доброзичлива.  Вона навчає дітей іти до Спасителя дорогою віри, надії та любові, іти до нього завжди.  

 

 

традиції 3традиції 2

 

  традиції 6    

 

 

    Великодні свята вирізняються тим, що вся родина збирається разом біля церкви, відвідує  могили померлих родичів. Діти співають веснянки, грають у великодні ігри. 

 

 

 

традиції 7

 

    У нашому селі збереглася традиція перекидати писанку через церкву. Це змагання – хто вище перекине. Існує давній звичай, що протягом трьох днів і старий, і малий повинен подзвонити у церковні дзвони, щоб захистити себе на цілий рік від головного болю.

 

традиції 8

      За переказами старожилів цього дня вода в річці  стає надзвичайно цілющою – хто скупається в ній, той довіку не знатиме хвороб.
З давніх-давен від покоління до покоління передаються звичаї і традиції святкування. Тож і ми навчаємося у старших і будемо продовжувати дотримуватися традицій нашого народу та передамо їх наступним поколінням.

Copyright 2012. All Rights Reserved.