Православна церква Святого Володимира
Більшість жителів села Вовчинець складають православні християни. Протягом ХІХ та ХХ століть вони відвідували Божі храми, які знаходяться у селах Мигове, Верхній та Нижній Лукавці. В 60-70-х рр. багато жителів села Вовчинець звертались до священнослужителів, щоб побудувати церкву. В 90-х рр., за ініціативою жителів села та дяка церкви села Лукавці Дрища Миколи Дмитровича, розпочалося будівництво храму Святого Володимира.
До будівництва були залучені кращі представники громади села, які допомагали і коштами, і робочою силою. Зокрема Кучер Василь, Кочерган Володимир, Марчук Петро, Піндюк Петро, Піндюк Олексій, Візер Людмила, Горюк Оксана, Олексюк Василина.
Окремі люди із будівничих були відзначені грамотами митрополита Чернівецького, владики Онуфрія. Це Кучер Василь, Марчук Петро, Кочерган Володимир, Дрищ Микола.
Всі матеріали, необхідні для оздоблення інтер’єру церкви, були пожертвувані прихожанами.
Велику роль в організації будівництва, у виготовленні документів і постійній духовній та матеріальній підтримці громади відіграв митрофорний протоієрей Микола Іванович Зеленюк. Із 15 років служіння в селі Лукавці отець Миколай більше 6 років віддав служінню в селі Вовчинець.
У 2006 році церква була освячена митрополитом Чернівецьким владикою Онуфрієм.
Церква носить ім’я Святого Володимира, хрестителя Русі.
Дім молитви християн віри євангельської
Община християн віри євангельської була у селі ще до війни. Богослужіння проводились у будинках віруючих. З приходом Радянської влади громада була заборонена. Проте люди збирались у селі Банилів-Підгірний Сторожинецького району і продовжували богослужіння.
З приходом незалежності, у 1991 році церкву зареєстрували. Набуло актуальності питання побудови свого сільського Дому молитви. У 1999 році почався збір коштів та виготовлення документації на будівництво. У 2000 році розпочато будівництво церкви. Перше богослужіння провели у 2004 році. Церква добудована ще не була, тому богослужіння проводились у трапезній. Загальне відкриття церкви відбулось у 2007 році.
Матеріал підготувала учениця 9 класу Фівка Уляна.
Керівник – вчитель географії Візер Зінаїда Василівна.