Автор: vznvov Категория: Вовчинець
Дата публикации Просмотров: 794
Печать

   Україна здавна вирізнялася силою віри у Бога і масштабністю релігійних святкувань, особливо Буковина.

   У нашому селі Вовчинець стало доброю традицією відзначати свята народження Предчетті і Хрестителя Господнього Іоана(7 липня) та рівноапостольного князя Володимира Великого(28 липня).

   Зусилями громади в селі було побудовано невеличку каплицю на честь Іоана Хрестителя, яка розташована у мальовничому куті Колісники. Каплиця стоїть в обіймах садів та розмаїтті пахучих трав. Сюди щороку приїжджають гості і отці з сусідніх сіл і міст, щоб зарядитися енергією молитов і пісень на цілий рік.

   Пізніше люди, під духовним началом протеєрея отця Миколи, збудували храм в ім′я рівноапостольного князя Володимира Великого. Це було і є найбільшим святом. Отець Микола запрошує отців з сусідніх храмів служити службу Божу і  возносити у молитвах ім′я князя, який повірив у Єдиного Бога і охристив Київську Русь. Голоси отців і хористів зливаються у молитвах та піснях  і линуть над храмом, над лісом вздовж потічка Вовчинчик. І немає жодної людини, яка б не отримала часточки добра, віри. надії і любові від цих святинь.

храм

 

Матеріал підготувала учениця 7  класу Козубовська Аліна. Керівник – вчитель української мови та літератури Козубовська Наталя Григорівна.

 

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.