Автор: zastvern Категория: Веренчанка
Дата публикации Просмотров: 647
Печать

 

В центрі села Веренчанка знаходиться  пам’ятник воїнам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Щороку на   9 травня біля пам’ятника відбувається мітинг присвячений дню Перемоги. До дня визволення України    (28 жовтня 1944 року) учні школи та односельчани вшановують пам’ять про полеглих воїнів.

У роки незалежності в нашому селі на центральній площі встановлено "Пам"ятний знак" (камінь). Де планується встановити пам"ятник Т.Г. Шевченку

 

  В приміщенні будинку культури,  відбуваються різні концерти,  свята, масові гуляння. При будинку культури існує фольклорно-етнографічний колектив " Кумоньки" ( Керівник Г.В.Костик), які постійно беруть участь у міжнародних фестивалях в Європі (Румунії, Польщі,Чехії, Словаччині). У 2012 році колектив отримав звання "Народний" На другому поверсі розміщена сільська бібліотека. Сюди приходять жителі села для того, щоб почитати літературу, поспілкуватися, працювати у комп"ютерному кабінеті.  

 

 Також в центрі села знаходиться приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, куди можуть звернутися по потребі захворюваності люди і отримаюти кваліфіковану допомогу, придбати потрібні ліки.

 

                 На центральній площі села знаходиться Веренчанська сільська рада, відділення зв’язку. Також тут до послуг населення знаходиться ощадна каса. У 2010 році село підключено до швидкісного інтернету, що дає можливість отримати будь-яку інформацію.                

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.