Home / Новини Сокирянський район / День дошкілля в Селищанському НВК

День дошкілля в Селищанському НВК

27 вересня  2018 року всі, хто потрапив у Селищанський навчально-виховний комплекс, – опинився у світі яскравих кольорів, фантазії, творчості, любові до дитинства. Свято дитячої посмішки, щастя, щирості та теплоти.  Професія вихователя роками підтверджує свою необхідність та значимість. Щирі, ласкаві та чемні малята, які сьогодні ще невпевнено крокують до дитячих садочків, вже незабаром будуватимуть суспільство, займуть у ньому гідне місце.

З щирою вдячністю та веселими посмішками вихованці закладу вітали працівників навчально-виховного комплексу – весь день в закладі був справжнім святом.

Першими своїх «других мам» звичайно ж привітали маленькі селищанці, своїми щирими посмішками, віршиками-вітаннями та власноруч виготовленими букетами.

З нагоди свята, з вдячністю за високі результати в своїй нелегкій роботі, дякувала адміністрація закладу (директор Бурдейний Олег Олександрович, заступник з навчально-виховної роботи Колібаба Оксана Володимирівна  та виховної роботи Цуркан Лідія Василівна)

Позитивні емоції підштовхнули колектив до організації виставки творчих робіт працівників навчально-виховного комплексу та дітей. Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від спортивного флеш-мобу за участю дітей та працівників Селищанського НВК.

 

About Сокиряни

Check Also

Новий тріумф Олександри Братушко

Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, крила, натхнення. Вона пахне весняним дощем,  …