Home / Новини Сокирянський район / Цікавий захід у День козацтва відбувся у Михалківському НВК

Цікавий захід у День козацтва відбувся у Михалківському НВК

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею, відзначається національне свято – День захисника України.

Упродовж багатьох століть 14 жовтня було святом українського козацтва, символом звитяги, мужності, честі та вільного духу. Тепер у цей день ми святкуємо День захисника України – свято нащадків славетних козаків, які боронять нашу Україну. Воно  об’єднує покоління у добрій справі виховання  дітей  на кращих українських традиціях, формування  їх життєвої позиції, патріотичних переконань та  гордості за свою державу.

Традиційно кожного року до  14 жовтня наш дошкільний підрозділ Михалківського НВК відзначає день українського козацтва та День захисника України.

У затишному колі дітей  та батьківського активу двох молодших груп  вихователі  Чижевська Тамара Михайлівна та Грамчук Наталія Іванівна організували та провели фізкультурну розвагу «Дружні браві козачата та їх мами й тата».

З вітальним словом звернувся до присутніх директор НВК Бужак Іван Миколайович і наголосив : “ Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого і  підступного ворога, ми обов’язково переможемо”.

Діти  та  їх батьки  брали участь у різних змаганнях, а саме:  стрибали у мішках, перетягували канат, перекочували гарбузи, змагалися у конкурсі капітанів .  Цікавою була гра «Їдем на конячці» та гра-естафета «Дрова», конкурси «Як козаки картоплю збирали» та «Як козаки в розвідку ходили» .З особливим захопленням діти долучилися до приготування справжньої козацької каші.

Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань вони  танцювали: дівчатка підготували танець з віночками, хлопчики – справжнього гопака. З дитячих вуст звучали мелодійні українські пісні. На завершення свята приутні побачили флешмоб з батьками вихованців.

На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатилися національно-патріотичним духом.

Подібні яскраві та цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина. Хочеться ,щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб вони  росли здоровими, сильними духом , щоб цінували братство і згоду, – бо ми є нащадки козацького роду!

Які б зміни не відбувалися у нашій державі, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

Жук Людмила Вікторівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Михалківського НВК

 

About Сокиряни

Check Also

Іноземна мова завжди в пріоритеті

Позакласна робота з іноземної мови необхідна для розвитку інтересу до вивчення іноземної мови, для розвитку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *