Home / Новини Сокирянський район / Театр – невичерпне джерело талантів жителів села Сербичани

Театр – невичерпне джерело талантів жителів села Сербичани

Драматичний колектив при Сербичанському будинку народної творчості та дозвілля був створений дуже давно і завжди користувався популярністю. Театральний жанр глядачі люблять, і з нетерпінням чекають  виступу колективу на кожному концерті, адже він є родзинкою будь-якого свята.

Варто зауважити, що в Сербичанах театральне мистецтво завжди було в пошані, тож і зараз активно веде свою творчу роботу на належному рівні. Час ішов, змінювався склад колективу, поповнювався новими учасниками – любителями театрального мистецтва. На даний момент колектив нараховує близько 20 учасників. Всі вони –  люди талановиті, творчі, креативні, завжди чудово справляються з поставленими завданнями. А тому також отримують задоволення від спілкування з глядачем. Треба, напевне, бути справжнім фанатом, щоб,  покинувши всі свої домашні справи,   поспішати на репетицію, вчитися спілкуватися між собою, запам’ятовувати мізансцени, вивчати  текст ролі, часом виконуючи  якусь домашню роботу. А потім, переборовши хвилювання, виходити на сцену. І лише гучні оплески стають найбільшою винагородою за кропітку працю.

Щоденні турботи важким тягарем лягають на плечі кожного сільського жителя. І тому основним завдання аматорів сцени є – подарувати приємні хвилини відпочинку та можливість забути негаразди. Театр люблять. У нашому селі –  особливо. Різний вік учасників колективу дає змогу добирати і різноманітний репертуар. Однак сільські аматори перевагу віддають українській класиці та сучасним творам комедійного жанру. Завдяки цікавій режисурі,  вдалому визначенню цікавих мізансцен, злагодженому ансамблю акторів,  постановки театру мають успіх у глядачів різних поколінь.

У творчому доробку колективу різножанрові твори , це – інсценізація уривку із п’єси О. Кобилянської «Вовчиха», уривок із вистави К. Басенка « Десь у полі женці жнуть», драматична вистава Івана Тогобочного “Мати-наймичка” за мотивами твору Тараса Шевченка, одноактівка С.Васильченка «Сватання», М.Старицького «По-модньому», Дикої  «Дзеркало», різноманітні злободенні розважальні сучасні сценки: « Подарунок на восьме березня» , « Дві куми» , « Баба Параска і Палажка» , «Сільські замальовки», «У ворожки», «Інтернет- це сила», «Поміняємось чоловіками», «Пекельна професія», «Як жінка чоловіка продавала» та ін..

Усі постановки самодіяльного театрального колективу увінчані успіхом. А заслуженою винагородою для акторів, щоразу стають щирі емоції, веселий сміх та бурхливі оплески глядачів. Адже коли виступаєш перед рідними, близькими, друзями, сусідами, односельцями – це завжди дуже хвилююче  і приємно. Виступи колективу тішать не тільки своїх односельців, але й жителів нашого району.

 

Лідія Маковій,

директор БНТД с. Сербичани

About Сокиряни

Check Also

Іноземна мова завжди в пріоритеті

Позакласна робота з іноземної мови необхідна для розвитку інтересу до вивчення іноземної мови, для розвитку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *