Home / Кіцманський район

Кіцманський район

Шановні краяни та гості !

Вітаємо Вас на сайті, де розміщено соціальний учнівський проект з висвітлення питань краєзнавчого характеру територіальних громад області “Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області”.

Щиро вдячні педагогам, школярам, батькам, всім, хто долучився до цієї святої справи вивчати, досліджувати і зберігати історичне минуле нашого рідного краю, культурну спадщину нашої перлини – Буковини.

Мальовнича, неповторна краса Кіцманщини захоплює і бере в полон усіх, хто  хоча б раз побачив цей найкращий із самоцвітів у короні України.

Вона оповита давніми легендами, що передаються із уст в уста прийдешнім поколінням, які дбайливо оберігають і примножують славу, традиції тих, хто народився на цій землі, дбав про неї, віддавав часточку свого серця.

Кіцманщина ніколи не стояла осторонь великих подій, які формували світогляд і визначали новий шлях розвитку.

Бурхливий Черемош і швидкоплинний Прут, зелені гори, вкриті правічними лісами, неповторний природний ландшафт приваблюють як жителів Кіцманщини, так і любителів гірського і зеленого туризму, щирих шанувальників автентичної культури та побуту.

Пульс часу вирує і б’є у серці Кіцманщини. Поруч із пам’ятками старовини  виростають оновлені села, місто Кіцмань набуває ознак європейського міста.

Тут шанують рідну мову і пісню. І не дивно, адже з колиски Кіцманщини виростали Іван Миколайчук, Володимир Івасюк, Дмитро Гнатюк та нові таланти, про яких знає Україна і світ. І ніколи не обміліє криниця, з якої черпають натхнення і силу люди, що творять її красу й історію.

Гостинна Кіцманщина запрошує усіх відвідати наш район, де на вас чекають незабутні враження і бажання ще не раз повернутись у цей благодатний край.