Home / Новодністровськ

Новодністровськ

Дорога українська родино!

 

Пов’язане зображення

Ми раді вітати вас на сайті “Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області” та шлемо свої вітання з берегів сивочолого Дністра, з благословенної бессарабської землі Буковинського краю, землі, оспіваній в піснях, возвеличеній трудовим подвигом її народу, овіяній стародавніми легендами та переказами.
Північна Бессарабія – правічна слов’янська земля з неповторним колоритом, з розмаїттям пісень, самобутністю традицій та обрядів, а місто Новодністровськ е яскравою перлиною у намисті її міст та містечок.
Хто хоч раз побував у нашому краї, той захоче повернутися сюди іще раз, аби відчути життєдайну силу чистого цілющого повітря, глибоко увібрати в себе неповторність тихих плес, велич Дністрових круч, синь небес; щоб поринути у таємничій світ первозданної природи.
Та найцінніший наш скарб – люди, які тут живуть, будують, творять майбутнє. Найбільшою гордістю наймолодшого міста нашої області є гідробудівці та енергетики, які втілили у життя дивовижний проект інженерно-технічної думки – створили найпотужніший у Європі Дністровський Каскад ГЕС-1 ; ГЕС-2 ; ГАЕС.
Норовливий характер ріки надійно приборкала гребля Дністровської ГЕС, на якій самовіддано працюють сотні гідробудівельників та енергетиків , даруючи усім світло із людських долонь. Поряд з ними несуть трудову вахту педагоги, лікарі, працівники соціальної сфери, люди творчих професій.
Ми пишаємося досягненнями наших земляків, які творять історію міста  і запрошуємо щиро до нас на гостини.

 

З повагою   Новодністровський міський голова – Анатолій Болдашев

 

 

 

Шановні краяни!

Результат пошуку зображень за запитом "пастушок людмила леонідівна новодністровськ"

Бессарабська земля обдарована Божою ласкою, щедрістю її талановитих людей, незрівняною красою дивовижної  природи, таємницями стародавніх слов’янських городищ та укріплень, неоціненних археологічних знахідок.
Та життя не стоїть на місці і ось уже в краї первозданної природи виникло, як у казці, молоде місто з символічною назвою – Новодністровськ
Є щось особливе в невеличких містах з їх затишними скверами, неквапливими розмовами літніх людей, діловитістю молоді та срібним передзвоном дитячих голосів. Тут живуть люди, закохані у своє місто.
Новодністровськ привабливий в усі пори року: і влітку, коли його вулиці потопають у розкішній смарагдовій зелені, даруючи усім благодатну прохолоду; і восени, коли багряними загравами палахкотять клени і берези; і взимку у мережеві чудернацьких візерунків із біло-синього інею; і навесні, коли безтурботний гомін дитячих голосів перегукується із щебетом птахів що купаються у сонячній ясі безжурного неба.
А ще наше місто славиться талановитими людьми, щедрими на добре слово, дотепний гумор, щиру розмову.
Ми пишаємося  своїм містом, любимо і бережемо його.
Красиве і неповторне сучасне місто з чудовою аурою багатонаціональних духовних традицій, приваблює своїм сьогоденням. Про історію міста, його видатних мешканців, про пам’ятні міста, про творчі та трудові здобутки городян ми розкажемо вам на сторінках сайту «історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області». Щиро вітаю усіх нас із появою сайту який об’єднає усіх небайдужих у єдиному творчому пориві глибше пізнати історію рідного краю, зберегти його традиції, звичаї, культуру.
Бажаю усім прагнення і вміння берегти і примножувати славу рідного краю, його самобутній дух толерантності та багатокультурності і запрошую до співпраці.

 

 З повагою  начальник відділу гуманітарної політики     Людмила Пастушок