Home / Новоселицький район

Новоселицький район

Ми раді вітати вас на сайті Новоселиччини .

Чудове місто та гарні охайні села Новоселиччини споконвіку славилися неповторною культурною спадщиною та славетною історією. Про досягнення у місцевій сфері виробництва, мудрість і толерантність наших пересічних жителів, творчість земляків і діячів мистецтва та спорту відомо далеко за межами країни. За покликанням душі ви присвячуєте своє трудове життя збереженню безцінного скарбу – фольклору та етнографії Новоселиччини, народних традицій буковинського краю. Як справжні сподвижники духовного відродження допомагаєте всім – дітям і дорослим збагатити власний духовний світ, розкрити себе у мистецтві.

Бажаємо творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, радіють життю здорові діти, панує родинний затишок та благополуччя.

Голова районної державної адміністрації : Євгенія Бойко

Щиро запрошую Вас відвідати сайт про Новоселиччину!

Новоселиччина споконвіку славилися неповторною культурною спадщиною та славетною історією.
Саме на цій благословенній землі народились, зростали, мужніли сини та доньки України, які досягли вершин визнання у різних сферах людського буття, державному, суспільному та культурному житті українського, молдавського, єврейського та інших народів, представники яких з давніх давен населяли цю гостинну землю.
Завдяки ефективній, наполегливій, висококваліфікованій роботі вчителів та учнів у пошуково-дослідницької роботи були відкриті невідомі раніше сторинки з історії Новоселиччини, були зібрані найцікавіші історичні та етнографічні матеріали.
Велике спасибі всім Вам – професіоналам і учасникам цього сайту за суттєвий внесок, котрий ви вкладаєте в розвиток історичного та культурного життя нашого району та кожної територіальної громади зокрема.

Історико – краєзнавчий сайт стане в нагоді всім як інформаційне джерело, порадник та помічник.

Начальник відділу освіти: Аделіна Руснак