Home / Вижницький район

Вижницький район

Шановні краяни!
Г1405416759 andryukостинна Вижниччина вітає Вас на сторінці сайту “Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області”.
Створення цього сайту є закономірним результатом історико-краєзнавчих досліджень в районі. На підставі дослідження архівних документів, матеріалів періодичної преси, краєзнавчої літератури, спогадів старожилів виокреслено write my homework основні напрямки розвитку історії, культури, освіти, суспільно-політичного життя всіх населених пунктів району. У процес вивчення історії району були залучені педагоги, учні шкіл, краєзнавці, громадські організації, що дало змогу значно повніше узагальнити зібраний матеріал.
Ми щиро пишаємося нашою Вижницькою землею, її славним історичним минулим, героїчними подіями та знаменитими людьми, які творили її минуле та сучасне.
Щиро запрошуємо Вас відвідати наш район, який віддячить Вам за візит незабутніми враженнями.

 
Голова Вижницької райдержадміністрації                                   М.Андрюк

 

Шановні земляки!
Вижницька земля щедро засіяна Божими зернами таланту.
Коли над величними Карпатами встає сонце і осяває могутні буки, стрункі смереки, а стрімкий Черемош немов на цимбалах виграє сріблом водограю, у жителів Вижниччини відкриваються нові горизонти творчого натхнення. Про це переконливо свідчить плеяда талановитих людей, яких дала вижницька земля Україні, Європі та світові. Саме тому, бажання розповісти про історію, культуру, знаменитих людей краю знайшло своє відображення у створенні історико-краєзнавого портрету району.
Високі професійні здобутки освітян району завжди супроводжувалися активною творчою науково-пошуковою роботою, а також залученням учнівської молоді до науково-дослідницької роботи.
Вже багато років поспіль в районі створюються й реалізовуються цікаві проекти . В результаті пошукової роботи, багато хто з учнів відкрив для себе і нас з Вами невідомі раніше сторінки з історії рідного краю. І ось essay writing service зараз, Ви маєте змогу оцінити результати праці учнів, педагогів шкіл нашого району, разом з ними поринути у світ дивовижної краси українського слова і пісні, перегорнути сторінки історії, пройти шляхами героїчних подій, долучитися до культури, фольклору нашої славної землі.
Я щиро дякую всім, хто доклав зусиль, щоб з’явився цей сайт.
Гостинно запрошую Всіх на Вижниччину в захисток непорушних гір, що вартують зелену тишу, на береги швидкоплинного Черемошу, в край дивосвіту лісів і неповторних краєвидів.
Начальник відділу освіти

Вижницької  райдержадміністрації                                                                     М.Андрич