Home / Новини Сокирянський район / Бути наставником – це справжнє мистецтво!

Бути наставником – це справжнє мистецтво!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня всі освітяни нашої країни відзначають свято – День працівників освіти.

3 жовтня 2019 року був особливим днем для освітян Сокирянщини. Нове вбрання, аромат квітів, кульки, навколо лунає святкова музика і всюди панує піднесений настрій. Учні готують своїм учителям кращі вітання та подарунки. Зі святом усіх педагогів вітали в.о. голови районної державної адміністрації  Маркевич Андрій Миколайович, Бойко Олексій Сергійович, заступник голови районної ради, Тарасова Ірина Прокопівна, заступник голови районної державної адміністрації, Рябко Галина Іванівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, Полонка Анатолій Васильович, голова райкому профспілки працівників освіти Сокирянського району.

Керівники району у своїх виступах наголосили, що професія вчителя не завжди легка, але завжди знаходить відгук у серцях учнів та їх батьків. Колишні школярі через роки проносять згадку про своїх педагогів.

Учитель є і залишається основною фігурою формування громадянського суспільства, він працює не тільки для себе, а й на благо рідного краю, задля майбутнього Батьківщини.

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти відбулося нагородження кращих педагогів, вихователів та працівників освітніх установ. Теплі слова вітання лунали до вчителів ветеранів праці, пенсіонерів.

Подарунком для всіх присутніх  були  номери художньої самодіяльності. які виконували учні ЗЗСО, вихованці дошкільних навчальних закладів та їх батьки, педагоги навчальних закладів району.

Незвичайні сувеніри, виготовлені вихователями ДНЗ “Чебурашка” (с.Романківці),  вручили маленькі  дошкільнята  гостям свята.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської  РДА приєднується до всіх привітань і побажань словами відомого українського поета І. Драча, який у “Думі про вчителя” вустами свого героя сказав:

Нема жахливішої роботи, ніж учительська.

Нема  виснажливішої роботи від учительської,

Де нерки палять, мов хмиз сухий,

Де серце рветься в клекоті і чаді.

Але нема щасливішої долі,

Коли Людина з Твоїх рук , Учителю,

Іде у світ, – на краплю світ людніє.

 

About Сокиряни

Check Also

Іноземна мова завжди в пріоритеті

Позакласна робота з іноземної мови необхідна для розвитку інтересу до вивчення іноземної мови, для розвитку …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *