Home / Новини Сокирянський район / Орієнтувальники Сокирянщини достойно виступили в обласних туристичних змаганнях

Орієнтувальники Сокирянщини достойно виступили в обласних туристичних змаганнях

Двічі на рік обласною освітою перевіряються сили і знання юних орієнтувальників нашого краю, отримані в спеціалізованих гуртках. Осінні канікули щороку відкриваються видовищними змаганнями на коротких дистанціях, прокладених міськими житловими та лісопарковими масивами. Два дні триває чемпіонат області “Парки Буковини”, де судді дають змогу всім бажаючим оцінити свої навички в орієнтуванні та біговій підготовці.

На звітні старти чемпіонату щодня виходило більше 250 учасників з 9 районних збірних та 29 клубних команд. Змагальні дистанції першого дня пролягли житловим масивом поблизу парку «Жовтневий». Арена змагань зручно розташувалась на території чернівецької школи №11. Орієнтування в багатоповерховій забудові одночасно просте і складне. Порівняно просто подолати дистанцію і почергово знайти контрольні пункти в сусідньому дворі або за декілька будинків. Складніше це зробити швидше за всіх, коли кожна секунда подолання дистанції є важливою і будь-яка затримка може коштувати декількох позицій в підсумковому протоколі результатів.

Тож дуже приємно, що серед кращих – Проданюк Вероніка та Череватий Максим, що представляли наш район. Юні туристи швидко впоралися із поставленими завданнями та одними із перших подолали всі дистанції.

Другого дня змагання перемістились у більш складний район. Дистанції починались у житловому масиві по вул.Руській і далі простягались залісненими схилами Горечі. Яскраве жовтогаряче листя надійно маскувало контрольні пункти і спортсменам доводилось бути дуже  кмітливими, вправними та уважними, щоб уникнути зайвих втрат часу. Але навіть у таких складних умовах вихованка Білоусівського НВК – Вероніка Проданюк продемонструвала високий клас своєї підготовки та знову опинилася серед лідерів змагань.

Вітаємо представників Сокирянщини із достойними виступами на обласних туристичних змаганнях. Крокуйте вперед, до нових перемог!!!

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …