Home / Новини Сокирянський район / У селі Грубна завжди щиро раді гостям!

У селі Грубна завжди щиро раді гостям!

14 жовтня 2018 року у селі Грубна святкували Храмове свято (Покрова Пресвятої Богородиці), а також День українського козацтва та День захисника України.

Під час святкування відбувся футбольний турнір з міні-фулболу між командами дітей  з сеі Грубна, Іванівці та Комарів Кельменецького району. У запеклій, добрій і веселій дитячій боротьбі с.Іванівці – зайняло І місце, с.Грубна – ІІ місце та ІІІ місце с.Комарів. Кращими гравцями турніру були А.Ганджелюк з с.Іванівці, Ткач з с.Комарів,  Є.Барабанов та Г.Чернов з с.Грубна,отримав приз глядацьких симпатій Степанов Н. По закінченню турніру відбулося урочисте нагородження сільським головою Кутейніковим Олександром, за участю заступника голови Сокирянської райдержадміністрації Тарасової Ірини та голови районної федерації з футболу Григорівського Василя громадських активістів села, переможців у дитячому турнірі, а також ФСК «Легіон» за ІІІ місце в Чемпіонаті Сокирянського району з футболу.

Після урочистостей відбувся святковий концерт, організований  художнім  керівником Будинку культури В.Морозовським, на який прийшло багато місцевих жителів-фанатів. Храмове свято, День козацтва та День захисника України відбулося і  найголовніше – нашим дітям сподобалось.

Грубна завжди на свята і в будні гостинно приймає друзів, колег, щирих людей, то ж і цього року в селі традиційно було весело, гостинно, щиро і святково !

 

About Сокиряни

Check Also

На Сокирянщині відбулася спартакіада допризивної молоді

З метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді  03 квітня 2019 року на базі Шебутинецького навчально …