Home / Новини Сокирянський район / Відкриття ІІІ-ї групи дошкільного підрозділу Шебутинецького НВК

Відкриття ІІІ-ї групи дошкільного підрозділу Шебутинецького НВК

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо доступу кожної дитини до дошкільної освіти 6 вересня 2018 року гостинно відкрила малюкам свої двері ІІІ група дошкільного підрозділу Шебутинецького НВК.
В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь голова Сокирянської районної ради Козак В.В., голова райдержадміністрації Бескупський П.П., заступник голови райдержадміністрації Тарасова І.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Рябко Г.І., голова райкому профспілки працівників освіти Полонка А.В., сільський голова Чорний В.П., працівники НВК та батьки. Адміністрації акладу та дітям-дошкільнятам вручені цінні подарунки.
Влітку 2018 року зроблено сучасний ремонт групової кімнати, спальні, спортивної зали, обладнано санвузол. В дошкільному підрозділі НВК створені всі умови для всебічного розвитку дітей,зміцнення їх здоров’я, розвитку здібностей.
Слова вдячності всім, хто допомагав у відкритті групи, прозвучали від директора Шебутинецького НВК Галак О.В.
В свою чергу голова районної ради Козак В.В. зазначив, що районна влада постійно допомагає всім, хто прагне зробити щось корисне й необхідне для наших дітей. І відновлення дитячих садків у районі є одним із головних завдань. Дбаючи про підростаюче покоління сьогодні ми закладаємо підгрунтя для майбутнього.
Винуватці свята – маленькі господарі садочка подарували всім присутнім неповторні хвилини гарного настрою, декламуючи віршики, виконуючи пісні й таночок.
Після урочистого перерізування стрічки, всі присутні мали можливість оглянути сучасно оформлену групову кімнату.
Відкриття ІІІ групи дошкільного підрозділу – знакова подія, бо свідчить про те, що в селі є діти, що воно живе і має гарні плани на майбутнє!

About Сокиряни

Check Also

Новий тріумф Олександри Братушко

Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, крила, натхнення. Вона пахне весняним дощем,  …