Home / Новини Сокирянський район / Відзначення Дня працівників освіти та Дня дошкілля на Сокирянщині

Відзначення Дня працівників освіти та Дня дошкілля на Сокирянщині

В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби – душевність, людяність, порядність. У першу неділю жовтня педагоги відзначають своє професійне свято.

4 жовтня 2018 року у конференцзалі комплексу «Зодіак» уперше у вигляді святкового вогника відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти та Дня дошкілля. У святково прикрашеній залі зібралися представники всіх освітянських колективів Сокирянщини.

Привітання для володарів найблагороднішої професії лунали зі сцени від голови районної ради Василя Васильовича Козака, куратора освіти району Ірини Прокопівни Тарасової, начальника відділу освіти, молоді та спорту Галини Іванівни Рябко та голови РК профспілки працівників освіти району Анатолія Васильовича Полонки, які привітали педагогів зі святом та провели церемонію вручення грамот кращим представникам галузі освіти.

Для всіх присутніх цікавинкою і сюрпризом були номери художньої самодіяльності, які виконували педагоги навчальних закладів району.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти стали справжнім святом визнання і пошани подвижницької освітянської праці.

About Сокиряни

Check Also

Новий тріумф Олександри Братушко

Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, крила, натхнення. Вона пахне весняним дощем,  …