Home / Новини Сокирянський район / Іноземна мова завжди в пріоритеті

Іноземна мова завжди в пріоритеті

Позакласна робота з іноземної мови необхідна для розвитку інтересу до вивчення іноземної мови, для розвитку творчих здібностей учнів. Принципи позакласної роботи з іноземної мови відповідають цілям і задачам цієї  цікавої діяльності  та ілюструють сутність педагогічної майстерності вчителя  –  організатора позакласної роботи.

Днями у Ожівському НВК проведено районний семінар-практикум учителів англійської  мови на тему: «Позакласна робота з англійської мови як творча співпраця учителя та учнів».

Привітно на порозі школи зустрічали гостей учні 9 класу Мартиненко Данило та Опольська Ірина. Директор НВК  Шевчук Іванна Вікторівна   ознайомила учасників районного методичного об’єднання з історією становлення закладу, його вмілим педагогічним колективом.
Зі вступним словом до учасників методичного об’єднання звернулася методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Кібзун Любов Павлівна, яка познайомила присутніх з темою методичного об’єднання та планом роботи.

Під час проведення методичного об’єднання  учитель  англійської мови Попова Аліна Сергіївна  провела театралізоване свято «Happy English», в якому брали участь учні 3 – 7 класів.

Метою свята стало розширення й поглиблення знань учнів про свою країну, використовуючи англійською мову,  підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови; активізація  країнознавчих знань й мовних  умінь;  адже так важливо розвивати навички колективної роботи, логічного мислення; виховувати почуття любові до рідного краю, гордості за свою країну;
всебічно й гармонійно розвивати в учнів власну особистість в естетичному напрямку, сприяти психологічній розкутості, розкривати їх таланти та розвивати свідомість учнів завдяки елементам акторської майстерності.
Святковий захід відкрили ведучі – учні НВК Кримняк Станіслав та Куртиш Дар’я.  Затамувавши подих, усі  із задоволенням слухали веселі пісні у виконанні учениць 5 класу “If your happy….” та учениць 3 класу « The blue tractor». Під час проведення заходу учні продемонстрували чудову акторську майстерність, талант у виконанні віршів,  чудовим запальним танцем вітали гостей учні 3 класу.  На  завершення   свята Аліна Сергіївна разом з учасниками виконали пісню «We are wishing happiness» , якою побажали всього найкращого усім присутнім гостям.
З метою зацікавлення дітей  вивчати  англійську мову Аліна Сергіївна  практикує в своїй роботі постановку казок англійською, демонструючи професіоналізм, свої артистичні здібності та глибокі знання англійської мови.
Учасники семінару мали змогу поринути в дитинство, а саме, переглядаючи інсценізацію казки «Вовк і 7 козенят»  англійською мовою, де козенят грали учні початкових класів, а їх мамою –  була Аліна Сергіївна. Під час казки,  під музичний супровід учасники і грали, і танцювали, і співали. Діти були задоволені і виявили бажання креативно вивчати іноземну мову надалі.        Отже, позакласна робота в  іноземній мові має велике загальноосвітнє, виховне і розвиваюче значення. Ця робота не тільки заглиблює і розширює знання іноземної мови, але і сприяє також розширенню культурного кругозору, ерудиції школярів, розвитку їх творчої активності, духовно-етичної сфери, естетичних смаків і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни і крізь призму цих знань активніше освоювати культуру своєї країни.
Логічним завершенням семінару – практикуму був аналіз переглянутих форм роботи та розроблення методичних рекомендацій. Семінар – практикум завершився   висловленням думок , під час якого учасники висловили свої думки щодо практичної цінності набутого досвіду та використання його в практичній діяльності.     Любов Павлівна висловила велику подяку учителю англійської мови, директору НВК та всьому педагогічному колективу за проведену роботу.

Педагог – організатор
Багірова Я.М

 

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *