Home / Новини Сокирянський район / Дзюдоїсти Сокирянщини – серед призерів Республіканського турніру

Дзюдоїсти Сокирянщини – серед призерів Республіканського турніру

Минулих вихідних команда дзюдоїстів Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи взяла участь у Ресбупліканському турнірі з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. присвячений пам’яті директора загальноосвітньої школи Георгія Шестовського, який проходив в с.Клокушна, Молдова. У змаганнях взяли участь 12 команд.

Наші дзюдоїсти продемонстрували хорошу боротьбу, а у підсумку – вибороли 14 нагород.

Серед дівчат у своїй ваговій категорії золоту медаль  здобула Стенічева Вікторія. Бронзовими призерами стали Потапова Валерія, Стенічева Катерина, Кривоносова Єлизавета, Олійник Вероніка, Стенічева Вікторія, Коваль Вікторія, Коваль Діана, Стенічева Ксюша – всі дзюдоїстки із с. Грубна.

Серед юнаків у своїх вагових категоріях золоту медаль здобули Урсатій Ілля, Савчук Альберт, срібло виборов Євань Костянтин, бронзові нагороди у Панько Максима, Маркевича Максима та Федоришина Назара.

Всі переможці були нагороджені медалями та димполами. Готують до важливих змагань дзюдоїстів тренери-викладачі – Савчук Юлій Володимирович та Федчишин Олег Петрович.

Дирекція спортивної школи вітає наших спортсменів і бажає міцного здоров’я, вагомих успіхів у змаганнях.

Галина Харабара

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …