Home / Новини Сокирянський район / На Сокирянщині свої таланти демонстрували дошкільнята: відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Буковинські намистинки»

На Сокирянщині свої таланти демонстрували дошкільнята: відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Буковинські намистинки»

Протягом останніх тижнів фестиваль «Буковинські намистинки» збирав юних талантів Сокирянщини у дружньому колі творчості, дитинства, щирого сміху та світлих надій. Свою майстерність у конкурсній програмі демонстрували вихованці 12 закладів дошкільної освіти району із сіл Гвіздівці, Романківці, Селище, Грубна, Шебутинці, Кулішівка, Вітрянка, Сербичани, Ожеве, Ломачинці, Білоусівка, Михалкове.

Метою фестивалю є підтримка талановитих та обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей, прищеплення любові до народних мистецьких традицій. Дітлахи виступали у 4-х номінаціях – «Хореографія», «Вокальне мистецтво», «Фольклор», «Оригінальний жанр».

Дітки із великим захопленням та ентузіазмом розкрили свої таланти, здібності і вміння на такій професійній, для їхнього віку, сцені. Старанно та так по-дорослому відповідально поставилися до своїх ролей, завдань та вимог. Неймовірне різнобарв’я сценічних костюм, веселі пісні, запальні таночки дарували глядачам та членам журі веселі миті щирої радості та гордості. Переглянувши виступи дошкільнят, можна із впевненістю сказати, що нам є ким пишатися і на кого надіятися в майбутньому.

 

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …