Home / Новини Сокирянський район / Гвіздівці завершили марафон урочистих заходів до 78-ї річниці утворення Сокирянського району

Гвіздівці завершили марафон урочистих заходів до 78-ї річниці утворення Сокирянського району

Плеяду мистецьких заходів, присвячених 78-й річниці утворення Сокирянського району, завершило село Гвіздівці, батьківщина талановитого композитора, Заслуженого працівника культури України Михайла Мафтуляка. Символічно, що саме Гвіздівці завершили культурно-масові заходи, адже Михайло Васильович є автором твору «Сокирянщина моя», який став духовним символом краю, його візитівкою та оберегом.

Привітали жителів села зі святом перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич та заступник голови районної ради Олексій Бойко. Побажали жителям села  міцного здоров’я, довголіття, мирного неба. Подякували за вірність традиціям та Батьківщині. Як зазначив Олексій Бойко, в перші хвилі мобілізації саме жителі села Гвіздівці одними із перших стали на захист кордону України, її територіальної цілісності на незалежності. З нагоди свята керівники районної влади вшанували учасників антитерористичної операції на Сході України та їх матерів, а також вручили подяки районної державної адміністрації та районної ради гвіздівчанам, які в різні роки зробили внесок у розвиток рідного села і Сокирянщини в цілому.

З вітальним словом виступив сільський голова Іван Гангал. Він повідав присутнім про історію становлення та розвитку населеного пункту, його видатних людей.

На завершення свята гостей та жителів села вітали аматори сцени місцевого будинку культури та учні Гвіздовецької школи.

About Сокиряни

Check Also

Новий тріумф Олександри Братушко

Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, крила, натхнення. Вона пахне весняним дощем,  …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *