Home / old / Кубок Сокирянщини з футболу 2018 року поїхав у Вітрянку

Кубок Сокирянщини з футболу 2018 року поїхав у Вітрянку

Цього року за почесний трофей змагалися рекордна кількість (шістнадцять !!!) колективів із сіл Вашківці, Шебутинці, Кормань, Ожеве, Волошкове, Кулішівка, Василівка, Грубна, Шишківці, Михалкове, Селище, Сербичани, Вітрянка, Білоусівка та міста Сокиряни (ветерани та молодь).
Даний турнір був особливий ще й тим, що за команду можна було заявляти лише тих гравців, які народилися,або прописані у населеному пункті (тобто, без легіонерів).
Тож 24 серпня, в День незалежності України, під оплески кількох сотень вболівальників, на вирішальний двобій, за почесний трофей вийшли команди із Вітрянки та Білоусівки.
Початок першого тайму розпочався із гострих випадів обох команд, а ближче до середини першої сорокап’ятихвилинки гра перейшла у більш спокійне русло. Кінцівка тайму пройшла знову в гострих контратаках: небезпечно пробивали Олійник Олег та Римлянський Олександр із Білоусівки та Щасливий Ігор із Вітрянки. Перший гол глядачі все ж побачили на 41 хвилині – ворота білоусівчан вдалося «розпечатати» сімнадцятирічному Максиму Колєсніку з Вітрянки.
У другому таймі футболісти обох команд збільшили тиск на суперників та м’яч у ворота не йшов, виручали голкіпери, або нападаючим бракувало влучності. В кінцівці матчу, після кількох нагод зрівняти рахунок, на 71-й та 80-й хвилині, двічі, точними «пострілами» головою, відзначився Андрій Герасимчук, а на 88-й хвилині остаточний рахунок матчу встановив Вадим Щасливий. 4:0 – перемога колективу з Вітрянки.
Хотілося б відзначити високу взаємоповагу і поведінку справжніх спортсменів обох колективів, як під час матчу, так і по його закінченні.
Головний арбітр фіналу, Банаховський Святослав та його помічники – Кувіла Анатолій та Балик Віктор отримали пам’ятні сувеніри за кваліфіковане суддівство вирішального двобою. Потім настала черга нагородження фіналістів із Білоусівки: Оробінський Станіслав, Бунтило Іван, Олійник Олег – кращий нападаючий, Олійник Сергій, Кузь Павло, Рудь Артур, Рудь Сергій – кращий півзахисник, Янчак Андрій, Римлянський Олександр, Злий Дмитро, Селезньов Олександр, Цуркан Віктор, Янчак Петро, Малий Сергій.
Закривали церемонію нагородження володарі Кубку Сокирянського району з футболу 2018 року ФСК Вітрянка: Гончар Сергій, Герасимчук Олексій, Гончар Радислав – кращий захисник, Гончар Віталій, Герасимчук Ростислав, Маланич Олександр, Колєснік Максим – кращий гравець всього турніру, Куляк Віктор, Щасливий Ігор, Щасливий Вадим, Герасимчук Андрій, Сабатин Іван, Грама Сергій, Адажінік Дмитро, Герасимчук Сергій, Герасимчук Олександр, Лиховидюк Сергій, Калим Олекандр.
В церемонії нагородження взяли участь голова Сокирянської районної ради Василь Козак та заступник голови Сокирянської РДА Андрій Маркевич.