Home / Новини Сокирянський район / «Обмежень не існує – чим більше ти прагнеш до чогось, тим далі зумієш просунутися!»: спортсмени Сокирянщини «снідали» із Чемпіонами світу!

«Обмежень не існує – чим більше ти прагнеш до чогось, тим далі зумієш просунутися!»: спортсмени Сокирянщини «снідали» із Чемпіонами світу!

Чи мали ви коли-небудь можливість поснідати зі справжнім чемпіоном? Людиною, яка на світовому, європейському чи Всеукраїнському рівнях виборювала небачені перемоги, прославляючи свій рідний край? Чи могли вільно поспілкуватися про життя, мрії, шлях до успіху, неначе давні друзі потиснути один одному руку та побажати успіхів? А от юні спортсмени та жителі Сокирянщини таку нагоду мали і не пропустили!
У День Незалежності України, за ініціативи заступника голови районної державної адміністрації Ірини Тарасової, відбувся спортивно-масовий захід «Сніданок із Чемпіонами». Спонсором цього дійства став голова Чернівецької регіональної партійної організації «Аграрна партія України» – Козак Василь Васильович.
Учасники дійства мали можливість поспілкуватися із чемпіонами світу, Європи та України: кікбоксером – Максимом Грейцаром та представником гирьового спорту, багаторазовим переможцем міжнародного спортивного фестивалю «Арнольд Класік», рекордсменом – Миколою Ткачуком.
Обоє чемпіонів народилися та виховувалися у селі Романківці. Саме у цьому мальовничому куточку Сокирянщини викладачі та тренери помітили спортивні таланти хлопців. Про своє життя і шлях до успіху розповідали Максим та Микола у формі інтерв’ю. Відомі спортсмени та гості дійства мали змогу поспостерігати за талантами, що продемонстрували вихованці Сокирянської ДЮСШ.
Свої слова привітань учасникам свята та юним спортсменам адресували представники влади та тренери, батьки вихованців.
Зокрема, Василь Козак, як спонсор свята, подарував Сокирянській спортшколі чотири тенісних столи, а дітлахам – різноманітні солодощі та напої. На завершення, всі бажаючі мали можливість сфотографуватися, отримати автограф та особисто поспілкуватися із нашими знаними земляками-чемпіонами.
Масовий розвиток фізичної культури і спорту – один із найкращих варіантів у боротьбі за здоров’я людини, її творчу активність і довголіття. Без фізичної праці не буває здорового тіла та розумних думок у голові. Це і підтверджують герої заходу «Сніданок із Чемпіоном», що був проведений вперше на Сокирянщині, та маємо надію – не в останнє. Адже пишатися є ким! Успіхи наших земляків у різних сферах повинні надихати, про них ми маємо знати, аби брати достойний приклад!

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …