Home / Новини Новодністровськ / МАРШ МИРУ У НОВОДНІСТРОВСЬКУ

МАРШ МИРУ У НОВОДНІСТРОВСЬКУ

Акція «За мир в Україні та на планеті Земля» відбулися 21 вересня 2014 року. На марш Миру, зініційований міською радою учнівського самоврядування та підтриманою відділом гуманітарної політики Новодністровської міської ради , зібралося понад 700 учасників, аби   засвідчити свою любов і відданість Батьківщині,заявити на весь світ, що Україна була, є  і  буде єдиною і неподільною, що вона прагне миру і потребує нашої підтримки.

Національними кольорами усюди майоріла  державна символіка: прапори в руках учасників, синьо-жовті стрічки на їх грудях, українські  віночки  у дівчат ,кульки в руках наймолодших, плакати  з закликами про мир в Україні та  у світі.  Найбільше піднесення викликало  розгортання великого синьо-жовтого полотнища, яке символізувало  Державний прапор України і яке рухалося на чолі колони в такт руху  учасників Маршу. По всьому маршруту слідування колони  учасників  супроводжувала державна  символіка, яку мешканці міста розмістили на своїх балконах.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять  загиблих у війнах, збройних конфліктах і тих, хто загинув внаслідок військових дій на сході України уже в наш час.  Своєю   громадянською позицією, своєю небайдужістю учасники Маршу Миру продемонстрували, що народ  України єдиний, що його не залякати і не розколоти та закликали всіх перейнятися болями і бідами нашої багатостраждальної землі, не дати зганьбити себе і зрадити інтересам нації, виховувати патріотів в собі, а понад усе – любити Україну!

Іванова Т.М., методист  з виховної роботи

відділу гуманітарної політики

Новодністровської міської ради

About Новодністровськ