Home / Новини Сокирянський район / Педагоги та вихованці Сокирянського РЦТДЮ взяли участь у заходах з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні

Педагоги та вихованці Сокирянського РЦТДЮ взяли участь у заходах з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні

Днями в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка м. Чернівці відбувся обласний фестиваль позашкільної освіти з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні. На фестиваль були запрошені всі позашкільні заклади Буковини, начальники відділів освіти області. Педагогічний та дитячий колектив Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва гідно представ районний заклад.

Як завжди яскравою була виставка робіт вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку – переможців обласних виставок–конкурсів, творчо представили себе і вихованці екологічного напрямку, створивши оригінальну квіткову композицію та килимок. Спортсмени-туристи брали участь у змаганнях з техніки пішохідного туризму, а в концертній програмі виступав юний гуморист – Бірюк Ігор, учень Шебутинецького НВК та танцювальний колектив ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна. Грамотою Департаменту освіти і науки ОДА за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти області, виховання молодого покоління та з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні нагороджена – Жар Анастасія В’ячеславівна, методист декоративно-прикладного напрямку РЦТДЮ.

About Сокиряни

Check Also

Вдруге поспіль Сокирянський район – чемпіон області у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

У п’ятницю , 12  квітня  2019 року,  на базі підрозділу десантно-штурмових військ  у місті Чернівці  …